X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Прометеї українського духу (українські дисиденти минулого сторіччя)

Завантажити презентацію

Прометеї українського духу (українські дисиденти минулого сторіччя)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

…Життя іде, і все без коректур, І як напишеш, так уже і буде. Але не бійся прикрого рядка. Прозрінь не бійся, бо вони як ліки. Не бійся правди, хоч яка гірка, Не бійся смутків, хоч вони як ріки. Людині бійся душу ошукать, Бо в цьому схибиш – то уже навіки. Ліна Костенко

Слайд 2

…Нема нічого понад національні інтереси. «Справжнi люди не губляться того, що вони по-справжньому вiдданi тiй справi, що й ви. Справжнi люди сходяться на основi спiльної iдеї. їх життя може географiчне роз'єднати, але позаяк вони дiють в одному напрямку i працюють для однiєї мети, вони знаходять себе знову i знову.» Із праці “Олекса Тихий” Один з організаторів УРСС, член-засновник УГГ.

Слайд 3

Безкомпромісний борець з русифікацією України,  член-засновник УГГ Тихий уклав збірку висловлювань видатних людей «Мова народу. Народ», а також склав словник неправильностей українських говорів Донбасу. Тихий був зразковим носієм української літературної мови. Говорив правильно, обдаровуючи співрозмовника лагідною усмішкою. При цьому був людиною залізної волі, рідкісної толерантності, доброзичливості і виняткової терпимості.

Слайд 4

Довго я залишався з глибокою вірою у велику справу комуністичної партії, був вірним сталінцем… «Прийшла думка, що справа не в самому Сталіні, якщо параноїк і садист міг стільки років очолювати партію і державу. Значить, учення, яке лягло в основу держави, в чомусь неправильне.» Відомий поет, письменник, філософ, правозахисник, засновник Української Гельсінкської групи (УГГ).