X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Посилення великокнязівської влади за Володимира Мономаха

Завантажити презентацію

Посилення великокнязівської влади за Володимира Мономаха

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Посилення великокнязівської влади за Володимира Мономаха

Слайд 2

Мета: характеризувати процес посилення великокнязівської влади за Володимира Мономаха ; довести, що за його правління Київська Русь зазнала періоду піднесення; розвивати в учнів уміння давати характеристику історичному діячу, визначати його місце в історичному процесі; аналізувати матеріал, роботи висновки, працювати з джерелами інформації; переконати учнів у силі згуртованості та єдності на прикладі діяльності Володимира Мономаха; виховання почуття патріотизму.

Слайд 3

Очікувані результати: називати дати правління Володимира Мономаха; оцінювати Володимира Мономаха як особистість і державного діяча; доводити, що за правління Володимира Мономаха Київська Русь зазнала періоду піднесення; удосконалити навички роботи з джерелами інформації, аналізувати матеріал, роботи висновки і узагальнення.

Слайд 4

Основні поняття: Міжусо бні ві йни — війни, які постійно вели між собою феодали у часи роздрібненості. Внутрішній розбрат, війна між окремими людьми чи суспільними групами в державі. По ловці (кумани, кипчаки) — дослівно «люди Поля», «люди полів», «люди степів», «степовики». , Володимир Мономах -Володи мир II Все володович (1053 — 19 травня 1125) — великий князь київський (1113—1125), державний і політичний діяч, письменник.