X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Полтавщина – мій рідний край

Завантажити презентацію

Полтавщина – мій рідний край

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Полтавщина – мій рідний край 75-річчю утворення Полтавської області присвячується…

Слайд 2

Полтавська область - це одна iз 25 областей України, яка розташована на лiвому березi Днiпра, його середнiй течiї, i займає площу 28,8 тис.кв.км. Протяжнiсть територiї з пiвночi на пiвдень 213,5 км, а iз заходу на схiд 245 км.

Слайд 3

Межує Полтавщина з Чернiгiвською, Сумською, Харкiвською, Днiпропетровською, Кiровоградською, Черкаською i Київською областями.

Слайд 4

За кiлькiстю населення Полтавщина займає 11 мiсце серед областей України i на її територiї проживає близько 1700 тис. чоловiк.

Слайд 5

На початку нашої ери Полтавщина входила до земель розселення стародавніх східнослов'янських племен.

Слайд 6

За часів Київської Русі територія Полтавщини входила до складу Переяславської землі, яка пізніше стала князівством.

Слайд 7

Згідно із указом Сенату від 27 лютого 1802 р. була створена Полтавська губернія, до складу якої спочатку входило10 повітів: Гадяцький, Золотоніський, Кременчуцький, Лубенський, Переяславський, Пирятинський, Полтавський, Прилуцький, Роменський, Хорольський.

Слайд 8

У 1923-37 роках було проведено кілька адміністративних реформ, остання з яких привела 22 вересня 1937 року до створення Полтавської області.