X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Політичний і соціальний розвиток Галицького і Волинського князівств

Завантажити презентацію

Політичний і соціальний розвиток Галицького і Волинського князівств

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Актуалізація опорних знань Що таке феодальна роздробленість? Коли наступає період феодальної роздробленості Київської Русі? Які причини феодальної роздробленості? Які основні князівства утворилися на теренах України? Чому розпад Київської Русі був закономірним? Які позитивні чи негативні наслідки феодальної роздробленості ви можете виділити? З якими князівствами ми познайомилися на минулому уроці?

Слайд 2

Слайд 3

Завдання уроку Розкрити процес утворення держави на Галицьких та Волинських землях, особливості економічного та політичного розвитку; Працювати з підручником, розвивати логічне мислення Виховувати повагу до минулого нашого народу;

Слайд 4

План уроку Галицько – Волинські землі як вотчина київських князів. Волинське князівство. Галицьке князівство.

Слайд 5

Опорні поняття і дати Опорні поняття: Феодальна роздробленість Опорні дати: 1153 – 1187 рр. – правління Ярослава Осмомисла 1199 р – утворення Галицько – Волинського князівства.

Слайд 6

Проблемне завдання Чи випадково Галицька земля однією з перших відокремилася від Київської Русі?

Слайд 7

Галицько – Волинські земля як вотчина київських князів В 981 – 983 рр. київський князь Володимир в результаті війни з Польщею відвоював червенські городи і заснував місто Володимир. З Х століття волинські і галицькі землі київські князі розглядали як свою вотчину. Після смерті Ярослава Мудрого Галичина дісталася внукові Ростиславу. До середини ХІІ ст. волинські землі були під владою київських князів.

Слайд 8