X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Перші князі

Завантажити презентацію

Перші князі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Київська держава за перших князів

Слайд 2

План Походження назви Русь. Князювання Аскольда. Правління Олега. Князь Ігор.

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Походження назви Русь-Україна "Русь", "Руська земля“ вживається для визначення територій Київщини, Чернігівщини, Переяславщини (землі полян, сіверян І древлян). Назву "Русь", "руси", "русичі" одержали племена, котрі мешкали на берегах річок Рось, Росава, Роставиця, Роска та ін. Термін "Русь", "Руська земля" літописи ХІІ-ХІІІ ст. відносять до всієї території Київської Русі. Україна - назва, що означає поняття "край", "земля". Уперше вживається у Київському літописі 1187 р. щодо Переяславської землі. Територія України - основа держави Київська Русь ІХ-ХІІ ст.

Слайд 6

2. Князювання Аскольда На основі полянського племінного княжіння в Середньому Подніпров’ї близько середини IX ст. сформувалося Київське князівство. За своєю територією воно було досить невеликим і охоплювало, головним чином, полянські землі навколо Києва. У літописі його називають «Руською землею», а його правителями — князів Аскольда та Діра.