X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Окупаційний режим в Україні"

Завантажити презентацію

"Окупаційний режим в Україні"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виконала : уч. 11 класу Чорнобаєва О. “ Окупаційний режим в Україні ”

Слайд 2

Протягом одного року вся територія України була окупована нацистами. Намагаючись налагодити управління й експлуатацію окупованої України, німці розподілили її на кілька зон.

Слайд 3

Слайд 4

На окупованій території німецькі загарбники розпочали втілення плану “ Ост “, генеральною ідеєю якого була депортація слов`янського населення до Сибіру.

Слайд 5

Слайд 6

Нацистська верхівка, не чекаючи завершення війни, взялася активно проводити онімечення українських земель. По всій окупованій території німецька влада проводила перепис місцевих жителів німецького походження, так званих “ фольксдойчів ”, яких всіляко підтримувала.

Слайд 7

Німецька влада здійснювала в Україні політику нещадної економічної експлуатації. Вона взяла на облік усі промислові підприємства і намагалася відновити їх для потреб рейху.

Слайд 8

Важливим економічним ресурсом для окупантів стало багатомільйонне населення України. Вже 5 серпня 1941 р. було видано наказ про запровадження трудової повинності в окупованих східних областях. Спочатку залучалися люди віком від 18 до 45 років, а згодом вже від 14 до 65 років.

Слайд 9