X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Мистецтво грецьких міст Північного Причорномор’я"

Завантажити презентацію

"Мистецтво грецьких міст Північного Причорномор’я"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мистецтво  грецьких  міст Північного  Причорномор’я

Слайд 2

Херсонес Таврійський. м.Севастополь «Велика грецька колонізація» відбувалась у VІI — VI ст. до н. е. на узбережжях Середземного, Мармурового, Чорного морів.

Слайд 3

Виникла Керкінітида (м. Євпаторія), утворилися також нові міста на Боспорі Кімерійському — Фанагорія, Порфимій, Патрей, Тирамба та ін.

Слайд 4

Назви окремих міст зазнали певної трансформації. Наприклад, Ольвію в античному світі називали Борисфен.

Слайд 5

Підлоги храмів і будинків багатих городян зазвичай прикрашали мозаїкою.

Слайд 6

Залишки античного міста Ольвії У побудованому наприкінці VII—початку VI ст. до н. е. поселенні Борисфен простежуються два види будівель — напівземляні та наземні споруди із сирцю та каменю. Найпоширеніші овальні, прямокутні із округлими кутами, трапецієподібні житла розміром від 6 до 18 м2, заглиблені в землю на 0,7 0,9 м.

Слайд 7

Регулярне планування вулиць, спорудження будинків громадського призначення і храмів засвідчує, що Борисфен (Ольвія) набув вигляду античного міста.

Слайд 8

Міські ансамблі створюються за архітектурними зразками, які прийшли з метрополії. Це були будівлі за ордерною системою, оформлені колонадами з капітелями, фронтонами, фризами, декоративними статуями, рельєфами на античні теми.