X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Країни Латинської Америки 1900-1940рр.

Завантажити презентацію

Країни Латинської Америки 1900-1940рр.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Країни Латинської Америки 1900-1940рр.

Слайд 2

Латинська Америка — загальна назва країн, що займають пів денну частину Північної Америки, Центральну і всю Півден ну Америку. На території Латинської Америки знаходиться 29 держав.

Слайд 3

Країни Латинської Америки У роки Першої світової війни Оголосили війну Німеччині: - у 1917 р. — Панама, Куба, Бразилія; - у1918р. — Гаїті, Гватемала, Гондурас, Коста-Рика, Ніка рагуа. Участь цих країн у війні полягала у постачанні продоволь ства й сировини та патрулюванні у водах Південної Атлан тики і в морських операціях Великої Британії. Розірвали дипломатичні відносини з Німеччиною: Болівія, Перу, Еквадор, Уругвай, Домініканська Республіка. Решта країн були нейтральними до кінця війни.

Слайд 4

Особливості економічних процесів Латинська Америка – об'єкт колонізації Іспанії та Португалії Найзначнішу роль відігравали Бразилія, Аргентина та Мексика, але вони, перебували в економічній залежності від США. Країни Латинської Америки були аграрно-сировинними (спеціалізація Бразилії на каві, Аргентини – на шерсті та м'ясі, Перу – на бавовні та сріблі); сильна залежність від зовнішніх ринків. Основа сільського господарства – латифундії (великі земельні володіння); високі прибутки поміщиків; через зв'язок з іноземним капіталом. 1930-хрр. – перебудова латифундій (поширення оренди, найманої праці)

Слайд 5

«Латифундія»

Слайд 6

«Мітинг трудящих Латинської Америки»