X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Козацькому роду - нема переводу

Завантажити презентацію

Козацькому роду - нема переводу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Козацькому роду - нема переводу Щоб краще орієнтуватись у житті, бути освіченою людиною, треба вивчати минуле свого народу, його історію.

Слайд 2

Козацькому роду - нема переводу В минулому України відоме таке неповторне і легендарне явище як Запорізька Січ. Спробуйте, дорогі діти, замислитись над словом "козак". Що воно будить у ваших душах? Так, образи сильних, мужніх, відданих своїй землі людей. Скажіть-но мені, козаки, чому ж вас так звуть?

Слайд 3

Козацькому роду - нема переводу Козаки — це вільні люди! Козаки — безстрашні люди! Козаки — борці за волю! За народу кращу долю. Козак — це людина чесна і смілива, Найдорожча йому — Батьківщина!

Слайд 4

Козацькому роду - нема переводу Знаєм, що славна Січ Ворогам ішла навстріч, Рідну землю захищала І народ наш прославляла! Мужньо наш народ боровсь... Сам Хмельницький в нас знайшовсь, І Сірко, і Дорошенко, Й Полуботок, й Морозенко.

Слайд 5

Козацькому роду - нема переводу 14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці традиційно святкується День українського козацтва. Козацьке військо - справа нібито й давно минула, але, з'ясовується, колообіг часу постійно повертає нас до того, від чого відходимо - сьогодні козацтво переживає своє друге народження, наче Фенікс. І постає питання, а звідки ж виникло Військо Запорозьке, як зароджувалася козаччина?

Слайд 6

Козацькому роду - нема переводу Козаччина зародилась і розвинулась як результат особливих умов українського життя XV-XVI століть у степах, у сусідстві з хижим татарським Кримом. Процес її зародження та формува