X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Конституційний процес в Україні. Конституція 1996 р.

Завантажити презентацію

Конституційний процес в Україні. Конституція 1996 р.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Конституційний процес в Україні. Конституція 1996 р. План. Конституційний процес в Україні. Конституція України 1996 р. Кириченко В.А.

Слайд 2

Конституція - це основний закон держави, найвищий нормативно-правовий акт, який закріплює основи суспільного ладу і державний устрій, систему, принципи організації і діяльності державних органів влади; права, свободи і обов’язки громадян. Кириченко В.А.

Слайд 3

Конституція. Основні юридичні властивості Вона є первинним елементом, на якому засновуються права та обов'язки більшості суб'єктів державного та суспільного життя, визначає програму державного та суспільного розвитку. Вона має найвищу юридичну силу, тобто всі правові акти не повинні їй суперечити. Вона має підвищену стабільність, тобто змінити її положення дуже важко. Вона виступає юридичною базою поточного законодавства держави. Вона має специфічний предмет правового регулювання – найважливіші у державі суспільні відносини. Вона розробляється й приймається в особливому порядку. Кириченко В.А.

Слайд 4

Конституційний процес в Україні Перший етап (24.10.1990 – 26.10.1993) Конституційний процес розпочався підготовкою та прийняттям проекту нової Конституції України. Другий етап (10.11.1994 – 08.06.1995) Характеризується лише напрацюванням багатющого матеріалу альтернативних проектів Конституції. Третій етап (24.11.1995 – 28.06.1996) Конституційний процес було завершено прийняттям Конституції незалежної української держави. Кириченко В.А.

Слайд 5

Конституція України Конституція України прийнята Верховною Радою України 28 червня 1996 р. Голова Верховної Ради України О.Мороз та Президент України Л.Кучма після прийняття Конституції України. 28 червня 1996 р. Кириченко В.А.