X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Київська держава за часів правління Володимира Великого

Завантажити презентацію

Київська держава за часів правління Володимира Великого

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема. Київська держава за часів правління Володимира Великого Урок-екскурсія

Слайд 2

Мета: Простежити за процесом формування території Київської держави; Розкрити суть реформ князя Володимира; Визначити історичне значення запровадження християнства в Київській державі.

Слайд 3

План 1). Міжусобна війна Святославичів 2). Князь Володимир: людина і державець 3). Воєнні походи Володимира 4). Внутрішня політика Володимира. Прийняття християнства 5). Міжнародна політика князя 6). Історичне значення діяльності князя Володимира Великого

Слайд 4

ПРО КОГО ЙДЕ МОВА? Нестор-літописець порівнював цю історичну особу з яскравою зорею, що передує сходу Сонця. Православна церква прилучила її до лику святих. Цій особі після скількох воєн вдалося зберігати спокій у країні та зміцнити міжнародне становище.

Слайд 5

ПРО КОГО ЙДЕ МОВА? Його ім’я перекладається як “мудрий, віщий, святий”. Своєю діяльністю сприяв зміцненню Київської держави, виходу її на міжнародну арену. На воротах Константинополя зміг прибити свій щит.

Слайд 6

ПРО КОГО ЙДЕ МОВА? Про нього кажуть: хоробрий воїн, “давньоруський спартанець”, “перший запорожець на Київському столі”.