X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Історико-літературний цикл Втрачені скарби України

Завантажити презентацію

Історико-літературний цикл Втрачені скарби України

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Історико-літературний цикл “Втрачені скарби України”

Слайд 2

Фільм Перший “ Корона князя Данила ”

Слайд 3

Князь Данило Галицький (1237-1264) Данило Галицький був одним з найвідоміших руських князів середини ХІІІ століття. Він вирізнявся видатними здібностями в політиці, військовій справі, державному управлінні.

Слайд 4

Князь Данило Галицький (1237-1264) В умовах ворожого оточення, не маючи достатньої опори, він зміг загнуздати боярську опозицію, встановити єдність, відстояти незалежність своєї держави, а також гідно протистояти такому могутньому ворогу, як татаро-монголи.

Слайд 5

Князь Данило Галицький (1237-1264) Будучи людиною гордою, незалежною та волелюбною, Данило Галицький не міг довго миритись з татарсько-монгольським свавіллям, необхідністю підкорятися чужинському диктату, «випрошувати» княжі ярлики у бусурманських ханів; й знав, що рано чи пізно він буде змушений зіткнутися з кочівниками у відкритому бою.

Слайд 6

Напередодні відкритого протистояння з монголами князь Данило вирішив опертися хоч на якихось союзників. Після довготривалих переговорів Данилом Галицьким було досягнуто угоди з Римським папою Інокентієм IV про організацію хрестового походу проти монголів.

Слайд 7