X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Індустріалізація радянської України"

Завантажити презентацію

"Індустріалізація радянської України"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Індустріалізація радянської України

Слайд 2

У грудні 1925 року відбувся ХІV з’їзд ВКП(б) який проголосив курс країни на індустріалізацію. У грудні 1927 року ХV з’їзд партії підкреслив необхідність прискорення індустріалізації.

Слайд 3

Джерелами індустріалізації в СРСР стали: • Пріоритетне фінансування галузей важкої промисловості за рахунок легкої та харчової • Продаж сільськогосподарської продукції та сировини й одержання валюти для індустріалізації • Усебічне застосування командно-адміністративних важелів управління народним господарством і державою • Використання безкоштовної праці сталінських таборів • Розростання соціалістичного змагання в усіх галузях народного господарства.

Слайд 4

Завдання сталінської індустріалізації: • Перетворити аграрну країну на могутню індустріальну державу • Здобути техніко-економічну залежність СРСР • Забезпечити всебічну обороноздатність Радянського Союзу, перетворити його на могутню державу світу.

Слайд 5

Перша п’ятирічка Про перший п'ятирічний план ( 1 жовтня 1928 - 1 жовтня 1933) було заявлено на XVI конференції ВКП (б) (квітень 1929 р.) як про комплекс ретельно продуманих і реальних завдань. Цей план, відразу після його затвердження V з'їздом Рад СРСР у травні 1929 р., дав підстави для проведення державою цілого ряду заходів економічного, політичного, організаційного і ідеологічного характеру, що прославило індустріалізацію в статус концепції, епоху " великого перелому "

Слайд 6

Використовуючи засоби масової інформації керівництво СРСР пропагувало масову мобілізацію населення на підтримку індустріалізації . Комсомольці в особливості сприйняли її з ентузі