X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Фабрики Смерті

Завантажити презентацію

Фабрики Смерті

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Земним пеклом у роки Другої світової війни стали гітлерівські табори знищення…- справжні фабрики смерті, організовані з німецькою господарською скрупульозністю … і призначені для небаченого в історії масового убивства людей. Сергій Смирнов. “ФАБРИКА СМЕРТІ.”

Слайд 2

Табори на території України. Янівський концентраційний табір -від 50 до 200 тис. Дарницький концтабір -130 тис. Уманська Яма -50 тис. Бабин яр -від 70 тисяч до 200 тисяч осіб Белжець

Слайд 3

«Вихід з табору один – через трубу крематорію» Тут усе убивало: каторжна праця, хронічний голод, холодні бараки, «експерименти» дипломованих лікарів у білих халатах, нелюдські знущання есесівських наглядачів.

Слайд 4

В'язень позбавлявся власного імені, яких-небудь прав захисту. Ув'язнених робили об'єктами безжалісних експериментів: заморожували і разморожували, випробували на них отруйні речовини, нові медикаменти і біопрепарати. У концентраційних таборах будувалися спеціальні містечка з газовими камерами і крематоріями, полігони для масового знищення людей.

Слайд 5

Белжець - винищувальний табір на українському кордоні Перші вбивства в Белжцю сталися 17 березня 1942 року. Щоденно в таборі вбивали 15.000 євреїв. В квітні в Белжець були вислані для страти 800 євреїв з міста Борщів(Тернопільської області). Щонайменше 434,500 євреїв (головне з теренів західної України) було вбито в Белжцю , і невідома кількість поляків, українців та циган. Лише двоє євреїв пережило Белжець: Рудольф Редер та Хаїм Гершман. Лише за серпень 1942 року в Белжець було вбито більше 50 000 єврейських жителів Львова.

Слайд 6

Янівський концентраційний табір — табір примусової праці ,створений нацистською владою у жовтні 1941 на вулиці Янівській (тепер — вулиця Шевченка) у Львові, куди зганяли політичних в'язнів, військовополонених, а найбільше — євреїв. Янівський табір був транзитним табором, звідки зазвичай депортували до Белжецького винищувального табору. Німці зліквідували табір у середині листопада 1943, винищивши більшість в'язнів. За час існування Янівського концентраційного табору в ньому знищено від 50 до 200 тис. людей.

Слайд 7

Да рницький концта бір   — концентраційний табір, створений німецькою окупаційною владою в Дарницькому лісі Києва в період Другої світової війни. Був призначений для перебування в ньому військовополонених Червоної армії. За німецькими джерелами мав № 339. Через табір пройшло до 300 тис. людей, з них загинуло у ньому — 130 тис.

Слайд 8

Таким чином, німецько-фашистські окупанти, здійснюючи свої маревні плани завоювання світового панування і встановлення так званого «нового порядку», принесли народам захоплених країн нелюдські страждання і нещастя, голод і смерть. Саме в цьому особливо наочно проявився звіриний вигляд фашизму.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України