X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Зима 1950 року

Завантажити презентацію

Зима 1950 року

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мене звати Богдан. Я дуже люблю взимку кататися на лижах, а ще мені понад усе подобається мандрувати! Мій дідусь професор Ейн винайшов машину часу і дозволив сьогодні нею скористатися. То ви як, зі мною?

Слайд 2

Зима 1950 року Ой весела в них зима!!!

Слайд 3

Зима 2050 року Діти знають про зимові розваги тільки з розповідей своїх дідусів та бабусь. Чому це сталося?

Слайд 4

Можливо, Сонце винне в тому, що наступає глобальне потепління? Я, дійсно є джерелом тепла і енергії. Але, якби всі мої промені могли легко відбиватися від поверхні Землі в Космос, то життя на вашій планеті не могло б існувати. На щастя, значна кількість інфрачервоних променів утримується в атмосфері завдяки парниковим газам. Без парникового ефекту температура біля поверхні Землі не перевищувала б мінус 180С.

Слайд 5

Значить, парникові гази потрібні? Так, парниковий ефект є природним явищем. Він позитивно впливає на всі екосистеми, стабілізуючи температуру атмосферного повітря.

Слайд 6

Збільшуючи викиди парникових газів в атмосферу, люди порушують баланс, що склався впродовж століть. Тому, парниковий ефект зростає! А це є неприродним та потенційно небезпечним процесом.

Слайд 7

Людино! Ти знаєш, якої шкоди завдаєш? Як зберегти нашу планету?

Слайд 8

Спочатку ми дізнаємося, які гази, що входять до складу атмосфери, відносяться до парникових. Сонечко, підкажи, що я маю робити, щоб врятувати планету!

Слайд 9

До складу атмосфери входить шість парникових газів: Водяна пара (H2O) Вуглекислий газ (CO2) Метан (CH4) Oзон (О3) Закис азоту (N2O) Хлоро-фторо-вуглеці

Слайд 10

CO2 – найзначніший з антропогенних парникових газів Хоч цей газ природного походження, внаслідок діяльності людини він створюється у найбільшій кількості. За оцінками вчених, за останні 200 років концентрація цього газу збільшилася на 26 %. Причиною 45% викидів CO2 є транспорт та виробництво електроенергії та тепла. При спалюванні вугілля, газу, нафти він у великій кількості викидається в атмосферу.

Слайд 11

Чому збільшується концентрація метану? Внаслідок утилізації відходів, видобування вугілля, вирощування рису, розвитку тваринництва, видобування і транспортування природного газу метан потрапляє в атмосферу. Об’єми викидів метану втричі менші ніж викиди вуглекислого газу. Однак, метан є дуже потужним парниковим газом, його потенціал у 21 раз перевищує СО2. Протягом останніх двох століть концентрація метану в атмосфері збільшилася більше ніж удвічі.

Слайд 12

Закис азоту – раніше природний, а зараз більшою мірою антропогенний парниковий газ Природнi джерела атмосферного закису азоту - океани, ґрунти тропiчних та помiрних широт, лiси та луки. Основний природний стiк вiдбувається в результатi фотохiмiчного розпаду в атмосферi. Антропогенними джерелами емiсiї закису азоту є: сільськогосподарська обробка ґрунтів, особливо використання азотомiстких добрив; спалювання викопного природного палива; виробництво адiпiнової (нейлонової) та азотної кислот; спалювання бiомаси.

Слайд 13

Хлорфторвуглеці – продукт діяльності людини, руйнівники озонового шару Люди їх використовують для виготовлення штучної гуми, аерозолів, холодильних газів, ізоляційних матеріалів, очищення електронних механізмів… Вперше озонова дірка над Антарктикою була виявлена у 1986 році. А вже в 1987 році було укладено Монреальську угоду, відповідно до якої більшість промислово розвинених країн відмовилися від використання хлорфторвуглеців у виробництві. Озон захищає від шкідливого ультрафіолетового проміння

Слайд 14

Водяна пара – один з найважливіших парникових газів. Він усюди зустрічається в природі. Цей газ невидимий. Діяльність людини не впливає на нього безпосередньо, але існують важливі непрямі зв’язки. Потепління, що відбувається через дію інших парникових газів, збільшує випарювання та призводить до підвищення кількості водяної пари в атмосфері. Це також може збільшити потепління.

Слайд 15

Сьогоднішній рівень викидів парникових газів – це не що інше, як глобальний експеримент над кліматичною системою, який вийшов з-під контролю.

Слайд 16

Зупинись, людино! Зупинись, людино, подивись, І подумай, що тебе чекає. Якщо ти не зможеш як колись Босоніж пройтись зеленим гаєм, Якщо ти не зможеш до озер Ніби до люстерка нахилитись, Якщо ти не зможеш відтепер Із криниці жодної напитись. Якщо раптом, звідки не візьмись Газ страшний почне тебе душити, Зупинись, людино, озирнись, І подумай, як нам далі жити?

Слайд 17

Роздуми… Я проживаю в місті Вільногірськ Дніпропетровської області, яке своїм виникненням завдячує багатству надр нашого краю. Моє місто красиве, зелене. Але є і проблеми. Хотілося б, щоб дирекція гірничо-металургійного комбінату, який є основним підприємством міста, більш відповідальніше ставилася до питання охорони природи, щоб жителі міста не забруднювали його вулиць. Якщо кожна людина стане дбайливим Господарем у своєму місті (селі), то ми зможемо вберегти нашу планету від лиха!!!

Слайд 18

Що можу конкретно зробити я, щоб зарадити проблемі глобального потепління? Зберігати електроенергію, воду, газ та тепло в оселі. Озеленювати місто: посадити дерева і їх виростити Скоротити кількість відходів: купувати мінімум товарів в упаковці або обирати товари в таких, які можна використовувати багато разів. Ходити пішки до школи Не користуватися аерозолями

Слайд 19

Зробіть свій внесок в охорону природи! Природа – наш спільний дім, жити поза яким неможливо! Якщо кожен із нас задумається про наслідки своїх дій, то в майбутньому діти знатимуть, якою чудовою пору року є зима!

Слайд 20

Земляни! Я не хочу завдати вашій планеті шкоди! Збережіть планету, це у ваших силах!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика