X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
З Інтернетом безпечно на ТИ

Завантажити презентацію

З Інтернетом безпечно на ТИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

З Інтернетом безпечно на ТИ Тренінг

Слайд 2

Вправа «Правила групи» бути позитивним; бути активним; говорити те, що думаєш; говорити тільки за темою; не критикувати, бути толерантним; говорити коротко, не перебивати виступа ючого; дотримуватись регламенту.

Слайд 3

Вправа "Інтернет-можливості і ТИ”

Слайд 4

Мозковий штурм «Що я повинен знати про Інтернет» Як слід поводитися людині, яка прагне убезпечити себе, користуючись Інтернетом? Яка поведінка чи дії людини в кіберпросторі можуть призвести до негативних, а часом на віть фатальних наслідків?

Слайд 5

Висновок: Безпека людини і дитини, в тому числі, багато в чому залежить від власних дій людини, а серед небезпечних вчинків, зокрема можна відзначити на першому місці - довірливість дітей, якою так часто користуються в негідних цілях. Сьогодні наша мета. сформувати навички користування правилами безпечної поведінки в мережі Інтернет в різних послугах Для цього розподілимо усі послуги за групами: Інтерактивне спілкування ("Вконтакте", "Одноклассники", чат і т.д.), служба WWW (пошук інформації, музики і т.д.), e-mail (електронна пошта). І сформуємо правила безпечної роботи в мережі.

Слайд 6

Вправа "Серце”

Слайд 7

Висновок: Не всі люди в мережі реєструються під власним ім'ям, зазвичай вони вигадані, і дуже важко дізнатися, що за людина знаходиться за екраном.

Слайд 8

Вправа «Хто надіслав тобі листа»

Слайд 9

Привіт! Я – Аня. Мені 12 років. Я шукаю друзів. Ти ніколи не знаєш, хто заходиться по той бік.