X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Вплив ПК на особистість"

Завантажити презентацію

"Вплив ПК на особистість"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вплив ПК на особистість Підготувала: Учениця 10-А класу ЗОШ №22 Кравченко Анастасія

Слайд 2

Технічний прогрес позначається на житті людей як позитивно, так і негативно. Майже всі, від малого до великого, так чи інакше стикаються з одним з досягнень науки і техніки: персональним комп'ютером (ПК). Він, звичайно, важливий для нас, але одночасно негативно впливає на наше самопочуття. Постараюся пояснити, в чому я бачу позитивний і негативний вплив персонального комп'ютера на здоров'я людини.

Слайд 3

ПК використовується нами практично скрізь: на роботі, вдома, з метою ведення повсякденних справ, отримання необхідної інформації з інтернету, в якості відео-та аудіомагнітофонів, для перегляду фільмів, прослуховування музики, пошуку рефератів, для ігор, виконання розрахунків та аналізу даних в Microsoft Excel .

Слайд 4

Чинники,які впливають на людину. 1. Довгі години ми проводимо за ПК в нерухомій позі, а це негативно впливає на хребет, доводить до застою крові, через що розширюються судини, виникають такі захворювання, як, наприклад, геморой. Щоб уникнути «сидячої» хвороби частіше розминайтеся, робіть перерви для очей, аеробні вправи, більше ходіть.

Слайд 5

2. Читання документації, листів і іншого веб-контенту через статичну відстань між очима і монітором призводить до втоми очей, погіршення зору, так званої дисплейної хвороби, синдрому «сухого ока». Щоб уникнути цього застосовуйте краплі для їх зволоження, робіть зорову гімнастику, трохи міняйте положення голови перед екраном, частіше моргайте, приймайте вітаміни.