X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Властивості кисню

Завантажити презентацію

Властивості кисню

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Мета уроку: ознайомитись з хімічними властивостями кисню; сформувати поняття про оксиди, окиснення, горіння; з’ясувати умови виникнення та припинення горіння; ознайомитись з заходами протипожежної безпеки.

Слайд 3

Хімічні властивості кисню

Слайд 4

Хімічні властивості кисню Унаслідок взаємодії речовин із киснем утворюються бінарні сполуки, до складу яких входить Оксиген. Такі сполуки називають оксидами. Взаємодія речовин з киснем належить до реакцій окиснення. Горіння – це хімічна реакція, під час якої відбувається окиснення речовин з виділенням тепла і світла.

Слайд 5

Горіння простих речовин в кисні

Слайд 6

Горіння неметалів Взаємодія кисню з сіркою: S + О2 → SO2 Взаємодія кисню з фосфором: 4P + 5О2 → 2P2O5 Завдяки утворенню густого білого диму Р2О5 цю реакцію використовують для створення димової завіси

Слайд 7

Горіння металів Взаємодія кисню з магнієм: 2Mg + О2 → 2MgO Цю реакцію раніше використовували фотографи для створення спалаху. Взаємодія кисню з залізом: 2Fe + О2 → 2FeO Цю реакцію можна спостерігати на будівництвах під час різання та зварюванню металів.

Слайд 8

Взаємодія кисню зі складними речовинами Горіння складних речовин принципово не відрізняється від горіння простих речовин. При горінні складних речовин утворюються оксиди всіх елементів, які входять до складу цієї речовини.

Слайд 9

Горіння бензену в кисні

Слайд 10