X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вказівка розгалуження у мові Pascal

Завантажити презентацію

Вказівка розгалуження у мові Pascal

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Які базові алгоритмічні структури є у мові Pascal? Які із даних структур ми вже розглядали? Наведіть приклади лінійних програм. Наведіть приклади алгоритмів із розгалуженням. Як зробити висновок про те, що дана задача реалізовується з допомогою розгалуження? Давайте ПРИГАДАЄМО:

Слайд 2

Розгалуження мовою НАМ Блок-схема розгалуження Скорочена форма: Якщо умова То команда 1 Все

Слайд 3

Розгалуження мовою НАМ Блок-схема розгалуження Повна форма: Якщо умова То команда 1 Інакше команда 2 Все

Слайд 4

Тема заняття: Вказівка розгалуження у мові Pascal

Слайд 5

План. 1. Опис вказівки розгалуження мовою Pascal. 2. Проста і складна умови у вказівці розгалуження. 3. Розв’язування вправ на використання даної вказівки 4. Складання програм з використанням вказівки розгалуження. 5. Реалізація програм з розгалуженням у середовищі програмування.

Слайд 6

Мета: навчитись записувати вказівку розгалуження мовою Pascal; розуміти як виконується ця вказівка; навчитись складати програми з використанням вказівки розгалуження; навчитись реалізовувати дані програми у середовищі програмування Pascal.

Слайд 7

Вказівка розгалуження мовою Pascal Виконується ця вказівка таким чином: Якщо умова істинна, то виконується вказівка 1, а потім вказівка, яка знаходиться в програмі після всієї вказівки розгалуження; 2. Якщо умова хибна, то виконується вказівка, яка знаходиться після вказівки розгалуження. Скорочена форма If Then ;