X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вивчення сканера, та робота у Fine Reader

Завантажити презентацію

Вивчення сканера, та робота у Fine Reader

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вивчення сканера, та робота у Fine Reader

Слайд 2

Система оптичного розпізнавання тексту Fine Reader. Сканування зображень. Процес розпізнавання та редагування тексту.

Слайд 3

Система оптичного розпізнавання тексту Fine Reader. Для конвертації текстової інформації в електронному вигляді необхідні сканер та програма оптичного розпізнавання тексту (OCR - Optical Character Recognition). Для вибору користувача сьогодні пропонуються сотні добротних сканерів, а от серед програмного забезпечення OCR лідер один - це FineReader розробки фірми ABBYY. Опрацювання текстової Інформації; розпізнавання, редагування, переклад документів та документів, знятих на цифрову камеру, покращена обробка макету документів, захист файлів PDF. Додано такі нові можливості, як заплановані операції, розпізнавання скріншотів та менеджер автоматиза ції для обробки серії завдань.

Слайд 4

До беззаперечних переваг програми завжди належали пряма робота зі сканерами протоколу TWAIN32, розпізнавання таблиць та багатомовних документів, вбудована підсистема перевірки орфографії, передача даних в інші додатки, пересилання електронною поштою. Загальна кількість мов розпізнавання у восьмій версії складає 179, а перевірка орфографії за словниками можлива для 36 мов. На рис. 1 зображене головне вікно програми FineReader. Для зруч ності ознайомлення з функціональними можливостями на рисунку пред ставлені розгортки усіх керуючих кнопок: Scan&Read, Відкрити, Чита ти все, Перевірити та Зберегти. Доступ до основних функцій програми також можна отримати через її головне меню, яке містить дев'ять пунктів: Файл, Редагування, Вигляд, Пакет, Зображення, Процес, Інструменти, Вікна, Допомога.

Слайд 5