X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Використання формул та функцій в програмі Excel.

Завантажити презентацію

Використання формул та функцій в програмі Excel.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема: Використання формул та функцій в Excel. Мета: Набути необхідних знань з даної теми.

Слайд 2

Формула може мати функції і математичні оператори, порядок обчислення яких відповідає прийнятому в математиці. Результатами обчислень формул, які включають математичні оператори, є числові значення. Введення кожної формули завершується натисканням клавіші Enter. Після цього вміст комірки є формулою, яка буде відображатися в стрічці формул під час кожної активізації цієї комірки, а також в режимі редагування вмісту комірки. Excel надає в розпорядження користувачів багато спеціальних функцій, які можна використовувати в обчисленнях. Аргументи вказуються після її назви в круглих дужках. Дужки вводяться з клавіатури. Електронні таблиці Excel містять близько 200 вбудованих функцій системи. Вони діляться на окремі групи: математичні, логічні, фінансові.

Слайд 3

Прийоми формування формул 1. Формула вводиться з клавіатури. Щоб отримати в комірці суму всіх даних від комірки А до комірки D , то потрібно активізувати цю комірку, ввести знак =, а потім адреси всіх комірок від А1 до D1

Слайд 4

2. Потрібно ввести знак = і активізувати комірку, яка повинна бути вказана в посиланні першою. В результаті навкруги комірки з’явиться “бігуча” рамка, а в підсумковій комірці адреса. Потім потрібно ввести оператор і активізувати наступну комірку. Цей спосіб зручний зручний у випадку необхідності створити посилання на комірки, які знаходяться на великій відстані одна від одної. 2. Потрібно ввести знак = і активізувати комірку, яка повинна бути вказана в посиланні першою. В результаті навкруги комірки з’явиться “бігуча” рамка, а в підсумковій комірці адреса. Потім потрібно ввести оператор і активізувати наступну комірку. Цей спосіб зручний зручний у випадку необхідності створити посилання на комірки, які знаходяться на великій відстані одна від одної.

Слайд 5

Функції, що часто використовуються 1. Функція автосумма. СУММ. Ця функція дуже часто використовується в Excel, тому її кнопка винесена на стандартну панель інструментів. Для одержання суми комірок в стовчику, потрібно перемістити курсор нижче усіх комірок з даними, а для одержання суми комірок рядка, потрібно перемістити курсор правіше всіх комірок з даними і натиснути кнопку автосума, а потім клавішу Enter.