X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вікі – технології

Завантажити презентацію

Вікі – технології

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Що собою являють Вікі – технології? Вікі — веб-сайт (або інша гіпертекстова збірка документів), що дозволяє користувачам змінювати самостійно вміст сторінокчерез браузер, використовуючи спрощену і зручнішу, порівняно з HTML, вікі-розмітку тексту.

Слайд 2

Історія виникнення Для створення вікі-середовища необхідне особливе програмне забезпечення віки. Це приватний вид системи управління сайтом (CMS). Перша вікі-мережу, «портлендського сховище зразків» (зразків програмного коду), була створена 25 березня 1995 програмістом Вордом Каннінгемом. Найбільшим і найвідомішим вікі-сайтом стала Вікіпедія. Каннінгем узяв термін вікі від «вікі вікі», тобто «хутких» автобусиків, що функціонували в аеропорту Гонолулу. Вікі вікі — це було перше гавайське слово, яке Канінгем вивчив під час першого відвідання островів, коли працівник аеропорту сказав йому їхати з одного терміналу в інший автобусом вікі-вікі.

Слайд 3

Ознаки Вікі - технологій Можливість багаторазово правити текст за допомогою самої вікі-середовища (сайту) без застосування особливих пристосувань на стороні редактора. Особливий мову розмітки - так звана вікі-розмітка, яка дозволяє легко і швидко розмічати в тексті структурні елементи та гіперпосилання, форматувати і оформляти окремі елементи. Прояв змін відразу після їх внесення. Розділення вмісту на іменовані сторінки. Безліч авторів. Деякі вікі-сайти можуть правити всі відвідувачі Облік змін (облік версій) тексту: можливість порівняння редакцій та відновлення ранніх версій.

Слайд 4

Переваги Вікі - технологій Створення ефективної освітньої інформаційного середовища на базі технології Wiki дозволяє: 1. здійснювати ефективну інформаційну взаємодію; 2.забезпечувати доступ до інформаційних ресурсів всім учасникам освітнього процесу; 3.організовувати ефективне управління і педагогічне спостереження; 4.формувати мережеві спільноти.

Слайд 5

Недоліки Вікі - технологій 1.Дублювання інформації.. 2. Неможливість структурування. 3. Ненадійність інформації. 4. Вандалізм. 5.Утруднення вираження емоцій за допомогою текстового каналу комунікації; 6. Проблеми приватності; 7.Психологічні проблеми Internet-спілкування: Internet-залежність, агресія в мережі та інше; 8. Інтелектуальна власність і авторське право.