X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Відкрита операційна система Linux

Завантажити презентацію

Відкрита операційна система Linux

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Відкрита операційна система Linux

Слайд 2

Як все починалось У 1991 році Лінус Торвальдс, фінський студент, надзвичайно захопився ідеєю написати сумісне з UNIX ядро операційної системи для свого персонального комп'ютера з процесором стала дуже широко поширеною архітектури Intel 80386. Прототипом для майбутнього ядра стала операційна система MINIX.

Слайд 3

MINIX був створений Ендрю Таненбаум в якості навчальної операційної системи, яка демонструє архітектуру і можливості UNIX, але непридатною для повноцінної роботи з точки зору програміста.

Слайд 4

Найважливішу роль у розвитку Linux зіграли глобальні комп'ютерні мережі Usenet і Internet. Ядро і основні компоненти системи, а також більшість користувацьких додатків для Linux - вільно поширювані програми.

Слайд 5

Володіє високою надійністю і має відмінну систему захисту Першу "офіційну" версію Linux 0.02 Лінус оголосили 5 жовтня 1991 року. У цей час Linux вже міг виконувати оболонку bash (Bourne Again Shell) і компілятор gcc (GNU C Compiler), але крім цього працювало небагато. Ніякі питання підтримки роботи з користувачем, документування, тиражування і т. п. навіть не обговорювалися.

Слайд 6

GNU и Linux… Ключовим рішенням Лінуса стала публікація початкових текстів ще мало відомої першої версії ядра під вільною ліцензією GNU GPL. Завдяки цьому і одержувала все більшого поширення мережі Internet дуже багато хто отримав можливість самостійно компілювати і тестувати це ядро, брати участь в обговоренні та виправленні помилок, а також надсилати виправлення та доповнення до вихідних текстів Лінуса. Тепер над ядром працював вже не одна людина, розробка пішла швидше і ефективніше.

Слайд 7

Дистрибутиви операційної системи Linux Sisyphus - щодня оновлюваний репозиторій пакетів, дозволяє користувачам легко оновлювати с