X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Тренувальна робота з клавіатурою

Завантажити презентацію

Тренувальна робота з клавіатурою

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Навчальний елемент Тренувальна робота з клавіатурою Назва: Оператор комп’ютерного набору Професія: 4112. 02UA002 Код:

Слайд 2

Цілі: після вивчення цього навчального елементу Ви зможете: знаходити на клавіатурі комп'ютера клавіши різних груп; використовувати символьні клавіші для вводу текстової інформації в комп'ютер; вводити літери різних алфавітів; використовувати комбінації клавіш; використовувати клавіши керування курсором; редагувати введену інформацію; використовувати цифровий блок для вводу інформації.

Слайд 3

1. Клавіатура є основним засобом введення інформації в комп’ютер. Тому навчання роботі з комп'ютером почнемо з вивчення клавіатури. 2. Ви повинні знати, що клавіатури, які входять до комплекту ІВМ-сумісного комп’ютера, мають 101-106 клавіш. Усі клавіши умовно можно розподілити на декілька груп.

Слайд 4

Групи клавіш та їх призначення Символьні клавіши 3. Перша група клавіш - літерно-цифрова або символьна. До цієї групи належать три ряди клавіш, на яких зображені російські та латинські символи, над ними ряд клавіш з цифрами та спеціальними символами, а також найдовша клавіша на клавіатурі - [пропуск]. Знайдіть і роздивіться ці клавіши на клавіатурі. За допомогою клавіш цієї групи Ви зможете ввести в комп’ютер будь-яку текстову або цифрову інформацію.

Слайд 5

4. Для того, щоб навчитися використовувати символьні клавіши, попросіть консультанта запустити спеціальну програму для роботи з текстом (далі Ви докладніше вивчите роботу в цій програмі). 5. На екрані комп’ютера знаходиться спеціальний символ, який називається курсором вводу. Курсор показує, в якому місці екрана буде розташовуватися символ, який Ви вводите. В залежності від того, в якій програмі Ви працюєте, курсор може мати різний вигляд. 6. Надрукуйте будь-яку букву. Для цього натисніть клавішу, на якій зображена ця буква.