X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Типова архітектура персонального комп'ютера

Завантажити презентацію

Типова архітектура персонального комп'ютера

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Типова архітектура персонального комп'ютера

Слайд 2

Ознайомлення з поняттям архітектури персонального комп’ютера, її видами та творцями, принципами функціонування ПК; Засвоєння основних характеристик апаратної складової ПК; Ознайомлення з пристроями введення-виведення, пристроями для зберігання та обробки даних, та їх функціональним призначенням.

Слайд 3

Типова архітектура персонального комп'ютера Класифікація та призначення апаратних засобів Принципи функціонування ПК. Пристрої введення, виведення, зберігання та обробки інформації

Слайд 4

Поняття архітектури персонального комп'ютера Архітектурою ПК називають його опис на деякому загальному рівні, що включає опис системи команд, системи адресації, організації пам'яті і т.д. Архітектура (логічна схема) визначає принципи дії, інформаційні зв'язки і взаємодію головних принципів ПК. Структура ПК – сукупність його функціональних елементів і зв'язків між ними.

Слайд 5

Зовнішня архітектура – це ті пристрої , які бачать люди, що працюють з комп'ютером. Внутрішня архітектура – це ті пристрої, які забезпечують процеси накопичення, обробки, зберігання, представлення і передачі інформації всередині машини. Більшість із них знаходяться в системному блоці.