X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Технології майбутнього

Завантажити презентацію

Технології майбутнього

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ТЕХНОЛОГІЇ МАЙБУТНЬОГО

Слайд 2

Технології майбутнього Концепти цих літальних апаратів виглядають футуристично, в дусі коміксів. Але NASA вважає, що за ними - майбутнє авіації. Cadillac World Thorium Fuel буде працювати завдяки власному міні ядерному реактору. Вся енергія, вироблена в реакторі, передаватиметься на 4 індукційних мотора, розташованих в кожному колесі.

Слайд 3

Технології майбутнього Якщо тест-драйви, плавно переходять у тест-польоти, пройдуть успішно, то скоро Terrafugia Transition - автомобіль, за 15 секунд перетворюється на літак, - з'явиться у продажу. Коштувати чудо техніки буде 200 тисяч доларів. Новий потяг «Сапсан» ще більше зближує дві російські столиці. Максимальна швидкість - 250 кілометрів на годину (з перспективою розгону до 330), місткість - 600 пасажирів.

Слайд 4

Технології майбутнього Улюбленець всієї країни, лабрадор Володимира Путіна, Коні, отримав цінний подарунок - GPS-нашийник - особисто від віце-прем'єра РФ Сергія Іванова. Тепер собачка не загубиться - навігаційна система буде в режимі реального часу відслідковувати кожен її рух. Орбітальне угруповання системи ГЛОНАСС доведена до 20 супутників. Коні тепер не загубиться ні в лісах Сибіру, ні в горах Закавказзя, ні у камчатських гейзерів, ні в Південному Бутово.

Слайд 5

Технології майбутнього Цей концепт покликаний поєднати приємне з корисним: захистити очі від сонця і зарядити акумулятор КПК, телефону, фотоапарата або плеєра. Лінзи цих окулярів по суті є сонячними батареями. Нафтові гроші в Дубаї творять чудеса. Для того щоб багаті туристи не обпалювали ноги об пісок, для них придумали пляж з охолоджуванням. Побудують цей високотехнологічний пляж на території готелю Palazzo Versace.

Слайд 6

Технології майбутнього Коли по «електричному асфальту» проїжджає машина, він виробляє деяку кількість електроенергії. Нова технологія дозволяє отримувати на 10 кілометрах двосмугового шосе з завантаженістю в 600 автомобілів на годину до 5 мегават електроенергії. Ця річ стане скарбом для тих, кому доводиться працювати на ноутбуці в дорозі. Складное зарядний пристрій працює від натискання ногою на педаль і тому дуже нагадує насос-жабу для надувних матраців.

Слайд 7

Технології майбутнього Американська художниця Таня Влах хоче вставити собі новий очей замість втраченого в автокатастрофі. Її вимоги: можливість запису відео у форматі MPEG4, триразовий оптичний зум, слот для карт пам'яті, Bluetooth. Пульт для мозку працює на ультразвуку - ця технологія дозволяє змінити поведінку нейронних ланцюгів. Винахід можна використовувати як в медичних цілях, так і, наприклад, для створення штучних спогадів. Інноваційність полягає в тому, що раніше аналогічні прилади вимагали прямого контакту з черепом пацієнта, через електроди. Дистанційний ж мозкової пульт дозволяє впливати на внутрішньомозкові процеси на відстані. На думку творців пристрою, подібне ультразвукове рішення можна буде застосовувати в багатьох областях, включаючи медицину, відеоігри і навіть, можливо, створення штучних спогадів.

Слайд 8

Технології майбутнього У триметровому спорудженні є кімната, кухня, туалет, ліжко, плита, а під ним - 6 гідравлічних ніг. Будинок абсолютно екологічний - живиться за рахунок енергії сонця і вітру. Єдиний мінус винаходу - швидкість: 6 метрів на годину. Вилка визначає зміст у їжі білків, жирів, вуглеводів і цукру, ложка вимірює вагу, ніж визначає температуру. Якщо цей концепт столових приладів втілиться в життя, кожному з нас буде набагато легше стежити за здоров'ям.

Слайд 9

Технології майбутнього Автомобіль Airpod тільки з вигляду схожий на іграшку. Машина оснащена двома двигунами і може розганятися до 70 км / год. Працює Airpod на стисненому повітрі, так що головне його достоїнство: заправка коштує копійки. Перед вами - концепт, що пропонує використовувати вже негідні батарейки для живлення вуличних ліхтарів. Інновація не так наукова, скільки соціальна. В основі ліхтаря буде ємність з дірочками, куди кожен охочий зможе кидати свої непотрібні батарейки, за рахунок яких ліхтар і буде працювати.

Слайд 10

Технології майбутнього Чемодан - річ для подорожей незамінна, але приносить купу клопотів. Те ручка відірветься, то блискавка заклинить, то коліщатка відваляться. А валізі Samsonite OBAG нічого не страшно - він є одним великим, міцним колесом. Її винайшли ізраїльські вчені під час роботи над спеціальною тканиною, яка загоює рани. Завдяки тонкої мідної нитки, вплетеній в тканину, новинка розгладжує зморшки. На дотик мідна подушка нічим не відрізняється від своїх звичайних «колег». Цей проект по праву переміг у конкурсі Innovation Challenge, проведеному компанією LG. Телефон одягається на зап'ясті, як браслет. У нього немає екрану, зате всі зображення проектуються на зовнішню частину кисті. Инновация P&G в области организации продаж Проект называется «Предотвращение потерь при открытом доступе к категории средств для бритья». Основная идея проекта заключается в повышении продаж категории, за счет помещения товара в открытый доступ, при этом, определенные правила для персонала магазина должны предотвратить рост потерь. Одним из этапов реализации проекта был двухмесячный тест в одном из магазинов сети. В ходе этого теста фиксировались и исследовались потери на всех этапах цепочки движения товара, от прихода в магазин, до попадания в корзину покупателю. Также велся мониторинг продаж. Главные выводы, которые можно сделать на основании результатов, теста таковы. Во-первых, не все потери появляются по причине действий, так называемых, «недобросовестных покупателей». Они также могут возникать по причине ошибок в различных внутренних процедурах магазина. И если потерь, связанных с «недобросовестными покупателями» полностью избежать невозможно, то потери по причине ошибок персонала четко предотвращаются разработкой и неукоснительным выполнением некой системы действий для персонала. Во-вторых, продажи категории при открытом доступе действительно существенно выросли. При этом выросли не только продажи станков и кассет, которые переведены в открытый доступ, но также выросли и продажи средств для и после бритья, которые ранее и так стояли в открытом доступе. Также следует отметить, что премиальные брэнды растут быстрее, чем более дешевые. Это хорошая тенденция: покупатель переключается на премиальные продукты, тем самым, увеличивая среднюю стоимость покупки. Результаты теста будут служить для Заказчика основным подтверждением выгод от внедрения открытого доступа. И я надеюсь, что мне удастся внедрить открытый доступ во всей сети в самое ближайшее время. По моим оценкам это принесет Заказчику прирост оборота по категории в миллионы рублей в месяц, соответственно такой же будет прирост продаж P&G. И это сможет послужить хорошим примером CBD-проекта, а именно ощутимая обоюдная выгода как результат внедрения инноваций в технологии продаж.

Слайд 11

Шлях від ідеї до товару Ідея Дослідження Розробка технології Виробництво Разработка товара Маркетинг, продажу та підтримка Клієнт

Слайд 12

Моделі комерціалізації технологій Продаж розробленої технології та технічної документації на виробництво нової продукції Продаж обладнання для реалізації нової технології спільно з технічною документацією Продаж нової продукції Надання послуг за допомогою нової продукції Внесення нової технології до статутного капіталу підприємства

Слайд 13

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика