X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Суд над Інтернетом. Інтернет: глобальне добро або зло?

Завантажити презентацію

Суд над Інтернетом. Інтернет: глобальне добро або зло?

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Відкритий урок з теми: “Суд над Інтернетом. Інтернет: глобальне добро або зло?” 10-клас вчитель інформатики КЗНЗ “Гімназія №15” Куцанян Нонна Едуардівна Нікополь 2013р.

Слайд 2

Я вважаю, що рольова гра-це один із способів систематизації та узагальнення вивченого матеріалу. Особливу увагу у своїй роботі я звертаю на профільність навчання в  гімназії. Особливий інтерес учнів викликає вивчення теми “Глобальна комп'ютерна мережа Інтернет”. Всі ми знаємо, що Інтернет в наш час найактуальніша тема. Як правило, і учнями, і вчителем розглядаються тільки позитивні сторони цього глобального явища, проте, не слід забувати про ряд проблем, які виникають у зв'язку з поголовним розповсюдженням комп'ютерних мереж. Про ці проблеми можна поговорити з учнями. Тому сьогоднішній урок ми вирішили провести  у формі ролевої гри в класі з юридичним профілем навчання, який дозволяє поглянути на комп'ютерну мережу Інтернет дещо під іншою точкою зору і будемо сподіватися на справедливе рішення суду. Після проведення судового процессу ми зробимо висновок про значення Інтернет у повсякденному житті людини і відзначимо позитивні та негативні сторони. 

Слайд 3

Тип уроку: узагальнюючий урок. Вид уроку: урок - рольова гра. Технологія: ігрова технологія. Головна проблема, над якою ми будемо працювати протягом уроку – “Інтернет: глобальне добро або зло?” Мета уроку: спонукати учнів поглянути на глобальну комп'ютерну мережу Internet з різних сторін. 1. Навчальна — узагальнення і повторення знань з теми. 2. Розвиваюча — розвиток алгоритмічного мислення, пам'яті, уважності; 3. Виховна – виховати пошану до суперника, уміння гідне вести суперечку, стійкість, волю до перемоги, винахідливість, уміння працювати в команді. Дійові особи: Суддя, Прокурор та Адвокат, ІНТЕРНЕТ, свідки захисту, свідки звинувачення, секретар.

Слайд 4

План уроку 1. Вступне слово судді. 2. Слово Прокурора. 3. Виступи свідків звинувачення. 4. Слово адвоката. 5. Виступи свідків захисту. 6. Виступ звинувачуваного. 7. Завершальне слово судді.