X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Створюємо графічні зображення за поданим планом

Завантажити презентацію

Створюємо графічні зображення за поданим планом

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Інформатика. 5 клас Тема 3. Графічний редактор За підручником авторського колективу Н.В. Морзе, О.В. Барна, В.П. Вембер, О.Г. Кузьмінська, Н.А. Саражинська Робота вчителя Кравчук Г.Т., СЗШ І – ІІІ ступенів №8 м. Хмельницького

Слайд 2

«Передай тепло по колу» Відчуйте в собі тепло та доброту. Потріть долоні одна об одну, щоб відчути ще більше тепло. «Зліпіть» уявну кульку з вашого тепла і добра та «передайте» її однокласнику. Подаруйте щиру посмішку один одному. Вона поведе вас дорогою тепла, дорогою добра.

Слайд 3

§23. Практична робота 4. Створюємо графічні зображення за поданим планом

Слайд 4

Завдання 1. Створення плану Визнач та запиши, які інструменти треба використати для побудови. Скільки об’єктів слід створити за допомогою кожного з інструментів та які значення властивостей треба змінити? Запиши послідовність дій, які треба виконати, щоб швидко побудувати частину малюнка, якщо якусь частину вже побудовано Варіант 1 Варіант 2 Склади план, як створити зображення частини малюнка за зразком:

Слайд 5

Завдання 2. Об’єкти із зображення Розглянь малюнок. Утвори три групи об’єктів, які мають однакову форму, та знайди кількість об’єктів у кожній групі. До першої групи включи однакові об’єкти, які можна отримати копіюванням за допомогою буфера обміну. До другої — які мають однакову форму, та їх можна отримати з іншого поворотом на прямий кут. До третьої групи — об'єкти, які мають однакову форму, але кожен з них є дзеркальним відображенням іншого. Запиши в зошит кількість об’єктів у кожній із груп Варіант 1 Перша та друга група Варіант 2 Перша та третя група

Слайд 6

Завдання 3. Композиція за планом Відкрий у середовищі графічного редактора Paint файл Аркуш у клітинку, що зберігається в папці Графічний редактор\Практичні роботи Проаналізуй, які інструменти слід використати, щоб створити зображення, як на зразку. Запиши кількість об’єктів, які потрібно створити за допомогою кожного з інструментів Створи зображення за планом: Намалюй у нижній частині зображення прямокутник, за фарбований зеленим кольором. Коригуй розміри та розміщення прямокутника, поки навколо нього відображена пунктирна рамка. Використовуючи інструмент/7/н/я, намалюй кораблик. Оби рай колір та товщину ліній за зразком. За допомогою інструмента Овал намалюй сонце і хмари. Обирай колір заповнення фігури за зразком. Збережи результат у файлі з іменем Композиція в папці Практична робота.

Слайд 7

Завдання 4. Чаклун Відкрий у середовищі графічного редактора Paint файл Пазли Чаклун, що зберігається в папці Практична робота. Створи зображення чаклуна за зразком: Використовуй готові ескізи частин зображення, розмісти їх у правильній послідовності. Збережи результат у файлі з тим самим іменем у папці Практична робота.

Слайд 8

Завдання 5. Пейзаж Відкрий у середовищі графічного редактора Paint файл Заготовки Пейзаж, та окремі файли для розфарбовування та вставляння в малюнок з пейзажем, що зберігаються в папці Практичні роботи. Використайте зображення окремих об’єктів, щоб створити пейзаж. Прикладом може бути такий малюнок: При створенні зображення дотримуйся такого плану. Визнач, які об’єкти будуть відображені на малюнку. Подумай, які з об’єктів будуть використані на малюнку кілька разів (іншого розміру або відображені). Обери, які з об'єктів будуть розташовані на задньому плані — їх розміщуй у першу чергу. Останніми додавай об’єкти, що мають бути на першому плані. Збережи результат у файлі з тим самим іменем у папці Практична робота.

Слайд 9

Завдання 6. Танграм У середовищі графічного редактора Paint створи новий документ Використовуй інструменти для побудови геометричних фігур та ліній, щоб створити зображення квадрата, що поділений на 7 фігур для гри «танграм», як на зразку. Всередині великого квадрата мають бути розміщені такі фігури: 2 однакові великі трикутники, один трикутник середнього розміру, 2 однакові маленькі трикутники та два чотирикутники, один з яких — квадрат. Розфарбуй фігури в різні кольори. Збережи результат у файлі з іменем Танграм у папці Практична робота.

Слайд 10

УЗАГАЛЬНЮЄМО «Добро починається з тебе» Учні твого класу вирішили підготувати паперові іграшки для дитячого садочка з вашого мікрорайону. Діти люблять одягати ляльок в різний одяг. Створи зображення ляльки та одягу. Скористайся таким прикладом. Придумай національні вбрання для ляльок. Підготуй різні набори. Результати надрукуй та виріж. Працюємо в проекті. Завдання для домашньої роботи

Слайд 11

Домашнє завдання Читати § 23 Оцінити свої знання та вміння за допомогою тверджень на ст. 188 Творче завдання Робота над проектами (на вибір Проект 1-3 ст. 187-188)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика