X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Створення слайдів презентації. Робота зі слайдами презентації.

Завантажити презентацію

Створення слайдів презентації. Робота зі слайдами презентації.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема: Створення слайдів презентації. Робота зі слайдами презентації. Редагування та демонстрація презентації. Підготувала: майстер в/н Зизич Л.М.

Слайд 2

ОЗНАЙОМИТИ учнів з програмою РоwеR Роіnt; навчити створювати презентації; працювати зі слайдами; редагувати та демонструвати презентації. Мета уроку:

Слайд 3

Презентація - це набір слайдів, де є текст, графічні об'єкти, рисунки, кнопки тощо. Презентація може містити звук, відео та анімацію - три основні компоненти мультимедіа. Презентації служать для зацікавлення слухачів ілюстраціями й ефектами під час доповіді, для рекламування послуг, продукції тощо. Для створення і демонстрації презентацій призначена програма МS Роwег Роіnt , зокрема, яка є складовою частиною пакету МS Оffiсе.

Слайд 4

Режими функціонування програми Роwег Роіnt: Звичайний режим – автоматично вмикається при створені порожньої презентації. Вікно поділене на 3 частини: область слайда, поле структури, і область нотаток. Режим структури – використовується для ознайомлення з структурою всієї презентації і редагування текстів. Режим слайдів – використовують для створення і зміни слайдів. Режим упорядкування – відображається вся презентація у зменшеному вигляді. В цьому режимі можна: - переглядати послідовність розташування слайдів; - переходити до потрібного слайду; - переміщати слайди; - вилучати виділений слайд; - вводити новий слайд; встановлювати анімаційні ефекти переходу між слайдами. Режим показу слайдів - (використовується для демонстрації презентації. )

Слайд 5

Презентацію можна створити трьома способами: 1) за допомогою майстра автозмісту; 2) вручну; 3) за допомогою зразків презентацій, вибираючи потрібну тему з колекції. Слайди є складними об'єктами, які монтує користувач. Їх демонструють на екрані монітора чи на великому екрані у залі за допомогою спеціального обладнання ( проекційної панелі та проектора). Робота з презентацією складається з двох етапів: створення та демонстрації.