X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Створення презентацій за допомогою PowerPoint

Завантажити презентацію

Створення презентацій за допомогою PowerPoint

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Лекція на тему: Створення презентацій за допомогою програми “Power Point”

Слайд 2

Вступ Застосування сучасної техніки для презентацій стало звичайним явищем при проведенні семінарів, конференцій і в ході навчального процесу. Програма підготовки презентацій PowerPoint - прекрасний засіб підготовки і демонстрації слайдів, які завжди можна надрукувати на прозорих плівках або на папері. Завдяки цій програмі можна підготувати будь-який виступ і провести його на високому рівні з застосуванням сучасних мультимедійних технологій демонстрації слайдів. PowerPoint є додатком для підготовки презентацій, включений у систему Microsoft Office System — дозволяє створювати матеріали професійної якості, що можуть застосовуватися для особистих цілей або розміщатися в інтернеті. Файли PowerPoint можна легко зберігати на компакт-диску, а завдяки інтеграції з програвачем Microsoft Windows Media при показі слайдів можна відтворювати потокове аудіо та відео.

Слайд 3

PowerPoint — це графічний пакет підготовки презентацій і слайд-фільмів. Він надає користувачеві все необхідне — потужні функції роботи з текстом, включаючи малювання контуру тексту, засоби для малювання, побудова діаграм, широкий набір стандартних ілюстрацій і т. ін. Презентація — це набір слайдів і спецефектів, що супроводжують їх показ на екрані, розподільний матеріал, а також конспект і план доповіді, що зберігаються в одному файлі, створеному за допомогою PowerPoint.

Слайд 4

Слайд — це окремий кадр презентації, що може містити в собі заголовок, текст, графіку, діаграми і т. д. Створені засобами PowerPoint слайди можна роздрукувати на чорно-білому або кольоровому принтері, або за допомогою спеціальних агентств виготовити 35-міліметрові слайди на фотоплівці. Розподільний матеріал — це роздруковані в компактному вигляді слайди презентації: два, чотири або шість слайдів на одній сторінці. Конспект доповіді — у процесі роботи над презентацією в PowerPoint можна одержати конспект доповіді, при друкуванні якого на кожній сторінці буде виведене зменшене зображення слайда й текст, що пояснює його зміст. Структура презентації — це документ, що містить тільки заголовки слайдів, а також основний текст без графічних зображень і спеціального оформлення.