X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Створення презентації до уроку

Завантажити презентацію

Створення презентації до уроку

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Скрипка Г.В., методист науково-методичної лабораторії інформатики та інформаційних технологій навчання Створення презентації до уроку

Слайд 2

Переваги мультимедійних презентацій Наочність; Доступність; Широкі можливості програми.

Слайд 3

Планування презентації На якому етапі уроку буде використано презентацію? Який унікальний матеріал міститиме презентація? Чим зацікавить презентація учнів?

Слайд 4

На якому етапі уроку використовуватиметься презентація? Актуалізація опорних знань. Вивчення нового матеріалу. Подання матеріалу вчителем (з використання інтерактивної дошки і без). Індивідуальне вивчення матеріалу з подальшим обговоренням, узагальненням чи навчанням інших. Закріплення нового матеріалу. Формування вмінь і навичок. Самоконтроль та контроль.

Слайд 5

Правила створення презентацій для учнів Стислий та чіткий виклад матеріалу, максимальна інформативність тексту. Ретельно структурована інформація. Важлива інформація (висновки, визначення, правила тощо) – великим та виділеним шрифтом в лівому верхньому кутi слайда.

Слайд 6

Правила створення презентацій для учнів Дотримання “принципу шести”: на слайді — не більше шести рядків, кількість слів в одному рядку не перевищує п’яти-шести. Кожному положенню (ідеї) – окремий абзац. Відсутність орфографічних, граматичних і стилістичних помилок.