X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Структура та особливості веб-сайтів. Автоматизоване розроблення веб-сайтів

Завантажити презентацію

Структура та особливості веб-сайтів. Автоматизоване розроблення веб-сайтів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Веб сторінка (англ. Web-page) — інформаційний ресурс, доступний у мережі WorldWideWeb, який можна переглянути у веб-браузері.Блогимістити гіпертекст із навігаційними гіперпосиланями па інші веб-сторінки. Веб-сайт (англ. website, місце, майданчик в Інтернеті), також сайт (англ. site, місце, майданчик) — сукупність веб-сторінок, до ступних в Інтернеті, які об'єднані як за змістом, так і навігаційно Фізично сайт може розміщуватися як па одному, так і на кількох серверах.

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Виділяють три типи структур веб-сайтів — лінійну, деревоподібну та довільну. Подорожуючи сайтом із лінійною структурою, з головної сторінки ви перейдете на другу сторінку, з неї — на третю тощо. На сайті з деревоподібною структурою з головної сторінки можна потрапити на одну зі сторінок другого рівня, звідти – на одну зі сторінок третього рівня тощо. Сайт із довільною структурою видається зовсім неорганізованим, але саме в цьому й полягає принцип його створення. Подорожуючи таким сайтом, ви можете переходити з однієї його сторінки на інші в різні способи, і ваш шлях назад не обов'язково має бути таким самим.

Слайд 6

Головна сторінка

Слайд 7

Головна сторінка Остання сторінка

Слайд 8

Головна сторінка

Слайд 9

Головна сторінка

Слайд 10

Попередній етап розробки сайту. Етап проектування сайту. Етап розробки й тестування сайту. Розміщення сайту. Розвиток ресурсу. Варіанти створення веб-сайтів:

Слайд 11

Учням необхідно об'єднатися в чотири групи, кожна з яких створює одну зі схем (стандартна, каскад, хмарочос, павутина) та наводить приклади можливих сфер використання.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика