X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Стовпчасті та кругові діаграми

Завантажити презентацію

Стовпчасті та кругові діаграми

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вчитель математики Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст № 16 ім. Героя Радянського Союзу Я.М . Лобова Шевченко Інна Віталіївна

Слайд 2

Мета: навчальна – продовжити формування уявлення про поняття діаграми і спосіб відтворення співвідношення величин за допомогою кругових та стовпчастих діаграм; «читати» та будувати діаграми, що відповідають умовам задачі; описувати стовпчасті та кругові діаграми, будувати їх; розв’язувати завдання, що передбачають побудову та аналіз стовпчастих та кругових діаграм; вчити використовувати здобуті знання у нестандартних ситуаціях; формувати життєву компетенцію учнів у глобальному інформаційному просторі; розвиваюча – розвивати пам'ять, логічне мислення, вміння пояснювати дії, розвивати пізнавальний інтерес; виховна – виховувати наполегливість, увагу, зосередженість, економічне та екологічне мислення.

Слайд 3

Епіграф: Будемо, друзі, трудитись сумлінно – у навчанні уникнемо невдач, і розв’яжемо на «добре» й «відмінно» не десяток, а сотні завдань!

Слайд 4

Актуалізація опорних знань Подати звичайний дріб у вигляді десяткового: Обчислити : 25+(13+25) 147- (29+47)

Слайд 5

Методика “Кольоропису” Червоний – радісний, захоплений; Оранжевий – радісний, теплий; Жовтий – світлий, приємний; Зелений – спокійний, врівноважений; Синій – незадовільний, сумний; Фіолетовий – тривожний, напружений; Чорний – повний занепад і зневіра; Білий – невизначений.

Слайд 6

ІГРОВИЙ МОМЕНТ “ ПАЗЛИ Які діаграми найчастіше використовуються? З чого зазвичай складається лінійна діаграма? На честь якого відомого швейцарського математика названий один із видів діаграм? Як ще другими словами можна назвати кругову діаграму?