X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Складові комп’ютера

Завантажити презентацію

Складові комп’ютера

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Пристрої введення інформації Це пристрої для внесення даних до комп’ютера під час його роботи. До пристроїв введення належать: клавіатура; маніпулятори (миша, джойстик, тачпад, трекбол); сканер; мікрофон та ін.

Слайд 2

Комп’ютер має такі пристрої:    введення даних (клавіатура, миша та інші);    опрацювання даних (процесор);    збереження даних (накопичувачі на жорстких магнітних дисках, накопичувачі на оптичних дисках, флеш-накопичувачі та інші);    виведення даних (монітор, принтер, звукові колонки та інші).

Слайд 3

Клавіатура На ній є клавіші із зображеннями  цифр, букв та інших символів. За допомогою клавіатури в комп’ютер вводять інформацію.

Слайд 4

Спеціальні клавіші для команд Функціональні клавіші Алфавітно цифрові клавіші 4. Індикатори режимів роботи клавіатури 5. Клавіші керування курсором і редагування 6. Додатковий блок клавіш Клавіатура та групи клавіш

Слайд 5

Миша (маніпулятор типу «миша») Слугує для керування комп’ютером. Багато сучасних мишей, особливо ігрових, обладнані додатковими кнопками.

Слайд 6

Маніпулятори Це пристрої введення, ще забезпечують природний спосіб спілкування користувача з комп'ютером

Слайд 7

Це пристрій, який дозволяє вводити в комп’ютер текст, зображення з паперу або іншої плоскої поверхні. Сканер До меню