X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Скайп

Завантажити презентацію

Скайп

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Роботу підготувала учениця 10 класу Тростянецької СЗШ № 2 Войтенко Олена

Слайд 2

Skype Безкоштовне програмне забезпечення з закритим кодом, що забезпечує голосовий зв'язок через Інтернет між комп'ютерами,а також платні послуги для дзвінків на мобільні і стаціонарні телефони. Програма також дозволяє здійснювати конференц-дзвінки (до 25 голосових абонентів, включаючи ініціатора), відеодзвінки (у тому числі відеоконференції до 10 абонентів), а також забезпечує передачу текстових повідомлень (чат) і передачу файлів. Є можливість замість зображення з веб-камери передавати зображення з екрана монітора.

Слайд 3

Компанія Skype була заснована двома підприємцями - шведом Нікласом Зеннстремом (Niklas Zennström) і Янус Фріїс (Janus Friis). Авторами програмного забезпечення стали естонці Ахті Хеінла, Прийти Касесалу і Яан Таллінн - ті ж, хто брав участь у створенні програми для файлообміну Kazaa.

Слайд 4

Перший реліз програми й сайт з'явилися у вересні 2003 року. У жовтні 2005 року компанія була куплена eBay приблизно за 2,6 млрд дол (пізніше було доплачено ще $ 500 млн), хоча річний оборот компанії був менше $ 100 млн. У квітні 2009 року керівники eBay оголосили про те, що в першій половині 2010 року Skype буде продано на біржі, так як діяльність даної компанії погано поєднується з бізнесом онлайн-аукціону. У листопаді 2009 року eBay продав велику частину акцій Skype в угоді, яка оцінила всю компанію сумою в $ 2,75 мільярда доларів. У травні 2011 року корпорація Microsoft досягла домовленості про купівлю Skype Technologies за $ 8,5 мільярда.

Слайд 5

Штаб-квартира Skype знаходиться в Люксембурзі, а філії - у Лондоні, Празі, і Талліні.

Слайд 6

Слайд 7

Skype випускає і продає різні товари для програми Skype. Наприклад, бездротовий телефон RTX Dualphone 3088 для дзвінків без комп'ютера. Цей телефон дозволяє дзвонити і приймати дзвінки як через Skype, так і в звичайній телефонної мережі без комп'ютера. Крім того, Skype випускає гарнітури Freetalk Wireless - бездротові навушники з USB-передавачем для бездротового спілкування по Skype, апаратуру для відеодзвінків (Freetalk Buddy Pack) і веб-камери (Freetalk Connect 2).

Слайд 8

У Skype 170000000 активних користувачів, а в минулому році користувачі наговорили 207 000 000 000 хвилин, включаючи відео-дзвінки.

Слайд 9

Мешканці Каліфорнії Семюель Кім і Хелен Про одружилися за допомогою Skype. Онлайн-одруження довелося провести через те, що в день, на який була призначена весілля, 27-річний наречений виявився в лікарні і не міг особисто бути присутнім у церкві. За словами Кіма, він мав намір умовити свою наречену відкласти весілля, проте вона наполягала на проведенні урочистості, і в підсумку закохані домовилися про одруження по Skype. Свідками відеоконференції нареченого і нареченої стали 500 гостей, що зібрали у церкві, де під час торжества перебувала Хелен О.

Слайд 10

В скайпі є всякі цікаві штуки, які можна робити в чаті. Щоб спробувати їх, знайдіть у себе в контактах користувача Echo / Sound Test Service - це тестовий користувач, йому можна кидати все що завгодно. 

Слайд 11

Скайп-арт Всі смайли мають однакову ширину/висоту, тому можна робити ось такі пікселізовані полотна.

Слайд 12

Дитяча письменниця Наталія Гузеєва, авторка Петрика П’яточкіна та Капітошки, займається нині зовсім недитячими справами: бореться за авторське право в Україні та пише про трагічну долю заробітчанок. Нині "мама Петрика П'яточкіна" бере участь у дорослому проекті. Зараз готується до друку українсько-німецька збірка оповідань "Мама по скайпу". Її планують презентувати вже за кілька місяців на Лейпцизькому книжковому ярмарку. Збірка, яка об’єднує дитячих і дорослих прозаїків, присвячена складній долі дітей, покинутих матерями, які виїхали на заробітки.  Наталя Гузеєва відгукнулася на цей проект оповіданням "Невидимка". Це історія дівчинки, яка народилася у Львові, але яку в дворічному віці батьки вивезли за кордон. Після розлучення батьків дівчинка спершу жила з мамою, але згодом та змушена була шукати роботу і віддала доньку на виховання до старенької сусідки, яку свого часу батьки також у дворічному віці вивезли зі Львова, щоправда, на 60 років раніше. Тоді люди тікали від передчуття війни, а в 90-х – від післясмаку перебудови, пише у своєму оповіданні Гузеєва. Тим часом мама дівчинки продовжувала жити у сусідній квартирі, спілкуючись із донькою лише по скайпу… Від "мами Петрика П’яточкіна" до "мами по скайпу"

Слайд 13

D:\бабочка Вова\окно D:\бабочка Вова\Бабочка-слои.gif2D:\бабочка Вова\Окно.psd.jpg

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика