X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Швидкість зростання функції. Асимптотичні позначення. Елементарні структури даних. Зв’язані списки

Завантажити презентацію

Швидкість зростання функції. Асимптотичні позначення. Елементарні структури даних. Зв’язані списки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Алгоритми та структури даних Лекція 2 Швидкість зростання функції. Асимптотичні позначення. Елементарні структури даних. Зв’язані списки доц. Лавренюк А.М.

Слайд 2

Асимптотичні позначення Аналізуючи будь-який алгоритм, можна намагатись знайти точну кількість дій, що виконує даний алгоритм. Але в більшості випадків достатньо оцінити асимптотику зростання часу роботи алгоритму при прямуванні розміру входу до нескінченності (asymptotic efficiency). Якщо у одного алгоритму швидкість зростання менша, ніж у другого, то в більшості випадків він буде ефективнішим для всіх входів, крім зовсім коротких.

Слайд 3

Асимптотичні позначення Час роботи алгоритму сортування методом вставки в найгіршому випадку виражається функцією T(n) = Θ (n2). Для деякої функції g(n) запис Θ(g(n)) означає множину функцій Функція f(n) належить множині Θ(g(n)), якщо існують додатні константи c1 і c2 такі, що дозволяють заключити цю функцію в рамки між функціями c1g(n) і c2g(n) для достатньо великих n. - функція f(n) належить множині Θ(g(n))

Слайд 4

Асимптотичні позначення Для всіх значень n>=n0, функція f(n) більша або рівна функції c1g(n), але не більша за функцію c2g(n). Функція g(n) є асимптотично точною оцінкою функції f(n). Означення Θ(g(n)) передбачає, що функції f(n) і g(n) асимптотично невід’ємні, тобто невід’ємні для достатньо великих значень n.