X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Штучний інтелект"

Завантажити презентацію

"Штучний інтелект"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготував учень 10-а класу - Шевченко Тарас.

Слайд 2

Короткі відомості Шту чний інтеле кт — розділ комп'ютерної лінгвістики та інформатики, що займається формалізацією проблем та завдань, які нагадують завдання, виконувані людиною. При цьому, у більшості випадків алгоритм розв'язання завдання невідомий наперед. Точного визначення цієї науки немає, оскільки у філософії не розв'язане питання про природу і статус людського інтелекту. Немає і точного критерію досягнення комп'ютером «розумності».

Слайд 3

Короткі відомомсті Ця наука пов'язана з психологією, нейрофізіологією, трансгуманізмом та іншими. Як і всі комп'ютерні науки, вона використовує математичний апарат. Особливе значення для неї мають філософія і робототехніка.

Слайд 4

Історія та розвиток Штучний інтелект — дуже молода область досліджень, започаткована 1956 року. Її історичний шлях нагадує синусоїду, кожен «зліт» якої ініціювався деякою новою ідеєю. На сьогодні її розвиток перебуває на «спаді», поступаючись застосуванню вже досягнутих результатів в інших областях науки, промисловості, бізнесі та навіть повсякденному житті.

Слайд 5

Сучасний стан справ У наш час у створенні штучного інтелекту спостерігається інтенсивний перелом усіх предметних областей, які мають хоч якесь відношення до ШІ в базі знань. Практично всі підходи були випробувані, але до появи штучного розуму жодна дослідницька група так і не дійшла.

Слайд 6

Деякі з найбільш вражаючих систем ШІ: Deep Blue — комп'ютер для гри в шахи побудований компанією IBM. В 1997 році, машина здобула перемогу над чемпіоном світу Гаррі Каспаровим. Mycin — одна з ранніх експертних систем, яка могла діагностувати невеликий набір захворювань, причому, часто так само точно, як і лікарі. Штучний інтелект, який аналізує питання і підбирає відповіді на нього називається Тахуті Роботи в щорічному турнірі RoboCup змагаються в спрощеній формі футболу. «Cleverbot» — веб-застосунок що здатен проводити бесіди з людьми англійською мовою.