X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сайт

Завантажити презентацію

Сайт

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Сайт (від англ. website, місце, майданчик в інтернеті), (також зустрічається застаріле веб-сайт) — сукупність веб-сторінок, доступних у мережі (Інтернеті), які об'єднані як за змістом, так і навігаційно. Фізично сайт може розміщуватися як на одному, так і на кількох серверах. Сайтом також називають вузол мережі Інтернет, комп'ютер, за яким закріплена унікальна ІР-адреса, і взагалі будь-який об'єкт в Інтернеті, за яким закріплена адреса, що ідентифікує його в мережі (FTP-site, WWW-site тощо).

Слайд 3

Перший у світі сайт info.cern.ch з'явився в 1990 році. Його створив Тім Бернерс-Лі — батько сучасного інтернету. Автор опублікував на своєму сайті опис нової технології WWW (World Wide Web), оснований на протоколі передачі даних HTTP, системі адресації URI і мові розмітки HTML. Також на ресурсі було описано принципи встановлення та роботи серверів і браузерів. Сайт став першим у світі інтернет-каталогом, на якому Тім Бернерс-Лі розмістив гіперпосилання на інші інтернет-ресурси, що розпочали своє існування.

Слайд 4

У світі «Google» (google.com) — пошукова система та мультисервісний портал. «Facebook»(facebook.com) — найбільша в світі соціальна мережа. «YouTube» (youtube.com) — відеохостинг. «Yahoo!» (yahoo.com) — пошукова система і мультисервісний портал. «Baidu.com» (baidu.com) — китайський пошуковик. «Wikipedia» (wikipedia.org) — вільна енциклопедія. «Windows Live» (live.com) — пошукова система від Microsoft. «Twitter» (twitter.com) — соціальна система, сервіс для створення мікроблогів, що дозволяє публікувати короткі повідомлення на своїй сторінці та в коментарях. «QQ.COM» (qq.com) — найбільший китайський мультисервісний портал. «Amazon.com» (amazon.com) — американська компанія, один з перших інтернет-сервісів, орієнтованих на продаж реальних товарів масового попиту, найбільша у світі за обігом компанія, що продає товари та послуги через Інтернет.

Слайд 5

В Україні «Google.com.ua» (Google.com.ua) — пошуковик та мультисервісний портал (українське представництво). «Google»(Google.com) — пошуковик та мультисервісний портал. «В Контакте»(vk.com) — російська соціальна мережа. «YouTube»(youtube.com) — відеохостинг. «Яндекс Україна»(yandex.ua) — російська пошукова система (українське представництво). «Портал Mail.Ru»(mail.ru) — мультисервісний інтернет-портал, один з найбільших безкоштовних сервісів електронної пошти російськомовного сектору Інтернету. «Facebook»(facebook.com) — найбільша в світі соціальна мережа. «Яндекс»(yandex.ru) — російський пошуковик. «Одноклассники.ru»(odnoklassniki.ru) — російська соціальна мережа. «Wikipedia»(wikipedia.org) — вільна енциклопедія.