X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Робота в операційній системі Windows

Завантажити презентацію

Робота в операційній системі Windows

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Перша операційна система була створена у 1981 році і мала назву MS DOS, але починаючому користувачу важко працювати з нею бо потрібно було запам'ятовувати велику кількість команд. Поява операційних систем стала видатною подією комп'ютерного світу, комп'ютери стали простими і доступними спеціалісту будь-якої професії.

Слайд 3

Корпорація Microsoft зрозуміла, що операційна система MS DOS не має майбутнього, і в 1994 році відмовилася від дальшого розвитку цього напрямку. Так у 1995 році враховуючи помилки в попередніх версіях і побажання користувачів була створена нова операційна система Windows’95.

Слайд 4

Windows’95 має графічний інтерфейс (взаємодію з користувачем), екран монітора має вигляд робочого столу і папок на ньому, панель задач дає огляд задач, виконуваних системою в даний момент. Потім були створені Windows’98, Windows’2000, Windows’ ХР.

Слайд 5

Панель задач

Слайд 6

Використання багатьох дій в Windows автоматизоване. Програми “під Windows” дозволяють створювати документи із готових шаблонів, переносити дані з документа на робочий стіл і в інший документ. Кожна виконувана програма створює своє вікно і тільки в ньому працює. Windows створює для користувача багатозадачний режим.

Слайд 7

Нові потужні програми Широкий вибір універсальних шрифтів Сумісність форматів даних, що дозволяє переносити, наприклад, малюнок з графічного редактора до електронних таблиць Excel чи текстового редактора Word. Можливість швидко і легко переходити в іншу програму, не закінчуючи роботу з попередньою. Зручну графіку в самій системі і в програмах. І найбільш приємна новація Windows – це стандартизація керування Windows-програмами. Меню в усіх однотипне, підпункти меню у програмах одного типу теж однакові.

Слайд 8

Слайд 9

У комп'ютері, крім програм операційної системи, які забезпечують йому працездатність, знаходяться програми для виконання визначеної роботи. Такі програми називаються додатки Windows. Вони обробляють вхідну інформацію, щоб одержати: текст, таблицю, базу даних, малюнок, звук, рухоме зображення тощо. Файлова структура служить для збереження у зовнішній пам'яті різноманітної інформації і організації швидкого доступу до неї.

Слайд 10

Файл – це сукупність байт, яка розміщена на диску (магнітному, оптичному…), має власне ім'я і приймається як єдине ціле. Ім'я файлу Може мати до 255 символів До 3 і більше символів Наприклад .com – програми; .doc – текстові документи Word. Назва файлу Тип файлу

Слайд 11

Файли певного призначення зберігаються в окремих папках. Каталог – це спеціальне місце на диску, в якому зберігаються імена і допоміжні відомості про кожний файл: Дата і час останнього поновлення; Атрибут файлу, який вказує його тип Розмір файлу в байтах; Посилання на область диска, де записаний сам файл. Кореневі каталоги створює автоматично операційна система. Кореневими каталогами служать магнітні, оптичні і магнітооптичні диски (А:, В:, С:, D:… )

Слайд 12

Вікна у Windows бувають чотирьох типів: Вікна прикладних програм (додатків) Вікна папок Діалогові вікна Вікна довідкової системи Для прикладу відкриємо вікно “Мій комп'ютер”

Слайд 13

Слайд 14

Рядок заголовка Закрити Розгорнути Згорнути на панель задач Рядок меню Панель інструментів

Слайд 15

Для роботи з об’єктами передбачено систему контекстних меню, де зазначено їх властивості і поведінку. Для кожного об’єкта є своє контекстне меню. Воно використовується для визначення або зміни властивостей об’єкта, виконання разом із ним певних дій. Кожний об’єкт ”вміє” розпізнавати надіслані йому повідомлення і реагувати на них.

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Окрім зазначених уже можливостей, до переваг Windows належать: вбудовані можливості роботи в мережі Internet; Використання технології Plug and Play – означає “ввімкни і працюй”; Широку підтримку засобів мультимедіа, високу якість звуку і зображення; Особливі можливості, що призначені для користувачів з вадами слуху, зору, обмеженою рухливістю.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика