X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Робота в операційній системі Windows

Завантажити презентацію

Робота в операційній системі Windows

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Перша операційна система була створена у 1981 році і мала назву MS DOS, але починаючому користувачу важко працювати з нею бо потрібно було запам'ятовувати велику кількість команд. Поява операційних систем стала видатною подією комп'ютерного світу, комп'ютери стали простими і доступними спеціалісту будь-якої професії.

Слайд 3

Корпорація Microsoft зрозуміла, що операційна система MS DOS не має майбутнього, і в 1994 році відмовилася від дальшого розвитку цього напрямку. Так у 1995 році враховуючи помилки в попередніх версіях і побажання користувачів була створена нова операційна система Windows’95.

Слайд 4

Windows’95 має графічний інтерфейс (взаємодію з користувачем), екран монітора має вигляд робочого столу і папок на ньому, панель задач дає огляд задач, виконуваних системою в даний момент. Потім були створені Windows’98, Windows’2000, Windows’ ХР.

Слайд 5

Панель задач

Слайд 6

Використання багатьох дій в Windows автоматизоване. Програми “під Windows” дозволяють створювати документи із готових шаблонів, переносити дані з документа на робочий стіл і в інший документ. Кожна виконувана програма створює своє вікно і тільки в ньому працює. Windows створює для користувача багатозадачний режим.

Слайд 7

Нові потужні програми Широкий вибір універсальних шрифтів Сумісність форматів даних, що дозволяє переносити, наприклад, малюнок з графічного редактора до електронних таблиць Excel чи текстового редактора Word. Можливість швидко і легко переходити в іншу програму, не закінчуючи роботу з попередньою. Зручну графіку в самій системі і в програмах. І найбільш приємна новація Windows – це стандартизація керування Windows-програмами. Меню в усіх однотипне, підпункти меню у програмах одного типу теж однакові.