X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Програма Microsoft Office PowerPoint, її призначення і функції

Завантажити презентацію

Програма Microsoft Office PowerPoint, її призначення і функції

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

с=з , р=т

Слайд 3

Тема: Програма Microsoft Office PowerPoint, її призначення і функції

Слайд 4

Мета: Ознайомити учнів з програмою PowerPoint, із структурою вікна програми, із зміною зовнішнього вигляду презентації, з режимами перегляду презентації; навчити додавати ефекти анімації та кнопки дій.

Слайд 5

Мотивація

Слайд 6

План уроку Презентації. Програма PowerPoint. Структура вікна програми. 2. Зміна зовнішнього вигляду презентації. 3. Настроювання анімації. 4. Вставляння в презентацію кнопок дій. 5. Різні режими перегляду презентацій.

Слайд 7

Учні повинні знати Учні повинні вміти Означення презентації; Призначення програмиPowerPoint; Елементи вікна програмиPowerPoint; Види перегляду презентацій Додавати ефекти анімації та кнопки дій; Змінювати зовнішнійвигляд презентації; Змінювати режими перегляду презентацій

Слайд 8

Презентація – це набір кольорових слайдів на визначену тему, який зберігається у файлі спеціального формату з розширенням ppt, pptх . PowerPoint – це програма, яка дозволяє створювати презентації, які можна демонструвати на моніторі комп'ютера та на великому екрані. 1. Презентації. Програма PowerPoint. Структура вікна програми.