X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Програма для створення електронних презентацій. Інтерфейс програми. Запуск та створення презентації.

Завантажити презентацію

Програма для створення електронних презентацій. Інтерфейс програми. Запуск та створення презентації.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Програма для створення електронних презентацій. Інтерфейс програми. Запуск та створення презентації. Мета: ввести поняття „презентація”, ознайомити учнів з програмою Power Point 2003, розглянути інтерфейс програми, навчити створювати презентації засобами Power Point 2003 900igr.net

Слайд 2

Можливості Power Point Презентація — це набір слайдів, де є текст, графічні об’єкти, малюнки, кнопки тощо. Презентація може містити звук, музику, анімацію — три основні компоненти мультимедіа. ЇЇ демонструють на екрані монітора комп’ютера чи на великому екрані у залі за допомогою проекційної панелі і проектора. Power Point 2003 — це програма для створення презентацій, що відноситься до пакету програм Microsoft Office.

Слайд 3

Можливості Power Point зі створення презентацій управління процесом проведення презентації, тобто відображенням слайдів, які в ній знаходяться; управління переходами між слайдами — визначення порядку відображення слайдів презентації під час її показу; визначення параметрів зовнішнього вигляду відображення і появи слайдів; робота з текстами, таблицями, графікою, анімацією, відео, звуком, а також об`єктами Word, Excel, Internet.

Слайд 4

Презентація має такі основні властивості та характеристики набір слайдів і їхні параметри; зміст слайдів, який, крім користувача, може також створюватись за допомогою наявних майстрів автозмісту; параметри робочої області, тобто її розмір, орієнтацію та ін.

Слайд 5

Властивості слайдів розмір слайду ; шаблон оформлення, тобто параметри кольорів фону, шрифтів і т.д.; розмітка слайдів, що включає значний набір стандартних прикладів розміщення інформації на слайді: розміщення заголовка, малюнків, таблиць, надписів. ефект переходу, який становить той чи інший режим появи і ”зникнення” слайду після натискання кнопки миші або автоматично через заданий час, з анімаційними чи звуковими ефектами і т.ін.

Слайд 6

Запуск програми: Пуск Програми Microsoft Office Power Point 2003.