X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Продовольча і сільськогосподарська організація ООН

Завантажити презентацію

Продовольча і сільськогосподарська організація ООН

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО) ( англ. Food and Agriculture Organization, FAO)

Слайд 2

Штаб-квартира: Рим , Італія Генеральний директор: Жак Діуф Офіційні мови: Англійська, Іспанська, Російська, Французька, Китайська, Арабська

Слайд 3

ФАО діє як провідна установа, що займається проблемами розвитку сільських регіонів і сільськогосподарського виробництва в системі ООН.

Слайд 4

Організація була заснована на конференції в Квебеку 16 жовтня 1945 р. Девіз організації: «допомагаємо побудувати світ без голоду»

Слайд 5

Завдання ФАО: Її діяльність спрямована на зменшення гостроти проблеми бідності і голоду в світі шляхом сприяння розвитку сільського господарства, поліпшенню харчування і рішення проблеми продовольчої безпеки - доступності всім і завжди харчування, необхідного для активного і здорового життя.

Слайд 6

Сфери діяльності ФАО: Спеціальні програми ФАО допомагають країнам готуватися до можливого виникнення кризового положення з продовольством і, у разі необхідності, передбачають надання допомоги. Реалізовані за допомогою ФАО проекти щорічно привертають більше 2 мільярдів доларів пожертвувань від установ і держав, що вкладаються в розвиток села і сільського господарства.

Слайд 7

Діяльність ФАО охоплює чотири основні області: