X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Пристрої виведення персонального комп'ютера

Завантажити презентацію

Пристрої виведення персонального комп'ютера

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: Пристрої виведення персонального комп'ютера Виконала: студентка ІІІ курсу групи БО-27 Макарова Н.О.

Слайд 2

ВСТУП До складу сучасного комп'ютера може одночасно входити багато пристроїв виведення інформації різного призначення. Основними з них, що входить до базової конфігурації персонального комп'ютера, є монітор, призначений відображати візуальну інформацію.

Слайд 3

Поняття про пристрої виведення персонального комп'ютера Пристрої виведення – це пристрої, призначення для виведення інформації з комп'ютера, у вигляді доступному для сприйняття користувачем. Пристрої виведення Монітор(диплей) Принтер Звукові колонки

Слайд 4

Периферійні пристрої виводу призначені для виводу інформації в необхідному для користувача форматі. Серед них є обов'язкові і необов'язкові пристрої. Монітори є обов'язковими, оскільки без них неможливо виконати будь яку дію на ПК. Монітор дозволяє вивести на екран алфавітно-цифрову або графічну інформацію в зручному для читання і контролю користувачем вигляді. Їх можна поділити на: - цифрові; - аналогові; - мультичастотні.

Слайд 5

Необов'язкові пристрої звуться тому, що без їхньої наявності, робота комп'ютера може продовжуватись і надалі, ці пристрої можуть бути необхідними в певних видах діяльності. Принтер – це широко поширений пристрій виведення інформації на папір, його назва утворена від англійського дієслова to print – друкувати.

Слайд 6

Матричні (голчаті) принтери Це найдешевші апарати, що забезпечують задовільну якість друку для широкого кола рутинних операцій. Має досить таки вагомі недоліки: низька швидкість друку, особливо графічних зображень, значний рівень шуму.