X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Пошук інформації на комп’ютері

Завантажити презентацію

Пошук інформації на комп’ютері

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Розділ 11 Пошук інформації Інформатика 9 клас Навчальна презентація вчителя Кравчук Г.Т. СЗШ №8 м. Хмельницького

Слайд 2

Засіб пошуку інформації на комп'ютерах Для запуску пошуку інформації системи Windows XP, потрібно скористатися кнопкою Пуск і командою Знайти головного меню. Відкриється вікно Результати пошуку. Вікно Результати пошуку У вікні Результати пошуку зліва міститься панель помічника з пошуку. На панелі розташовано посилання, що дають змогу шукати різні об'єкти, а також змінювати стандартні параметри помічника з пошуку. Шукати можна зображення, аудіо- та відеозаписи (посилання Малюнки, музику або відео), документи інших типів (Документи (текстові файли, електронні таблиці тощо)), папки та файли будь-якого типу (Усі файли і папки)

Слайд 3

Пошук файлів і папок

Слайд 4

Пошук файлів і папок Windows XP шукає файли по заданим критеріям, а результати відображає в робочій області вікна паки Результати пошуку. Щоб зупинити пошук, слід клацнути кнопку Зупинити. Можна задати другі критерії та область пошуку, скориставшись кнопкою Назад панелі Помічник пошуку. Відображення результатів пошуку Параметри, що визначають, які об'єкти шукати, називають критеріями пошуку. Папки, комп'ютери та мережі, у яких виконуватиметься пошук, називають областю пошуку.

Слайд 5

Використання знаків підстановки Для звуження області пошуку використовують знаки підстановки. Знак підстановки – це символ, який у критерії пошуку позначає якийсь інший символ або цілу групу символів. Приклад: Якщо в поле Ім'я файлу або частина імені файлу ввести intern*t, то серед знайдених будуть файли з іменами: internet – * замінює символ е internetDirect - * замінює символ е в частині імені файлу internat - * замінює символ а international - * замінює символ а в частині імені файлу.

Слайд 6

Використання довідкової системи До складу операційної системи Windows XР входить інтерактивна довідкова система, яка забезпечує доступ до файлів довідки, що зберігаються на жорсткому диску комп'ютера, а також довідкової інформації в Інтернеті. Центр довідки та підтримки надає єдиний предметний покажчик, зміст довідки і різні засоби пошуку, здійснює доступ до різних служб і виконує завдання: Центр довідки та підтримки виконує завдання: