X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поради щодо створення презентацій

Завантажити презентацію

Поради щодо створення презентацій

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Поради щодо створення презентацій

Слайд 2

Вимоги до інформації 1.      Достовірність – інформація має відповідати дійсності. 2.      Повнота – джерело інформації має відображати всі суттєві сторони питання. 3.     Посилання і обгрунтування - відомості про походження інформації важливі для правильного розуміння і оцінки. 4.      Відсутність невизначеності, неоднозначності.

Слайд 3

Вимоги до інформації 5.      Сучасність джерела – інформація не повинна бути застарілою. 6.      Надлишковість – збирати інформацію слід з деяким «надлишком», щоб мати в подальшому свободу дій і бути готовими відповісти на можливі питання при представленні роботи. 7.      Розумна достатність -  обмеження з точки зору використаних джерел і деталей досліджуваного питання.

Слайд 4

Вимоги до тексту: 1.      Науковість - всі положення, визначення і висновки мають бути побудовані на строго науковій основі. 2.      Логічність - текстовий матеріал має будуватися так, щоб легко простежувались логічні зв’язки між поняттями. 3.      Доступність -  текст повинен бути зрозумілим, значення нових термінів має бути пояснено.

Слайд 5

Вимоги до тексту: 4.      Однозначність 5.      Лаконічність - текстовий виклад має бути максимально коротким і не містити нічого зайвого. 6.      Завершеність – зміст кожної частини текстової інформації має бути логічно завершеним.

Слайд 6

Вимоги до оформлення презентації взагалі: 1.      Презентація повинна бути в міру об’ємною. 2.      Слайди презентації мають містити не тільки текстову інформацію, але й можливі ілюстрації. 3.      Слайди повинні бути в міру різнобарвними. 4.      Звукове оформлення (якщо воно необхідне) не повинно бути занадто гучним.