X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поняття про бази даних. Сучасні системи управління базами даних (СУБД)

Завантажити презентацію

Поняття про бази даних. Сучасні системи управління базами даних (СУБД)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ТЕМА. Поняття про бази даних. Системи управління базами даних (СУБД) Мета: показати значущість матеріалу, його застосування в практичній діяльності; надати початкові знання з теми; показати різні форми організації даних у БД; ознайомитися із навчальною БД “Борей”; виховувати культуру спілкування, взаємодопомоги, довіри.

Слайд 2

ПЛАН УРОКУ: Необхідність організації інформації в такі структури, як бази даних (загальне обговорення); Визначення основних понять у темі уроку; Основні моделі БД. Їх особливості; Найпоширеніші СУБД. СУБД Access. Об’єкти СУБД Access; Практична робота: “Ознайомлення з СУБД Access, її об’єктами на основі навчальної бази даних “Борей”.

Слайд 3

База даних – впорядкована сукупність даних, призначена для їх зберігання, накопичення і обробки за допомогою комп’ютера. Системи управління базами даних (СУБД) – це програми для введення, зберігання, пошуку та обробки інформації в базі даних

Слайд 4

Приклади баз даних: Система продажу та бронювання залізничних квитків; Система обліку викрадених автомобілів; Система обліку платників податків; Система обліку банківських платежів; Та інші.

Слайд 5

Основні об’экти бази даних: Таблиці – основні об’єкти бази даних, де зберігаються дані; Запити – призначені для вибору потрібних даних з однієї або кількох взаємопов’язаних таблиць; Форми – призначені для введення, перегляду та корегування взаємопов’язаних даних у зручному вигляді; Звіти – формування даних у зручному для перегляду вигляді і при потребі їх друкування.

Слайд 6

види баз даних