X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поняття інформатизації освіти

Завантажити презентацію

Поняття інформатизації освіти

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Поняття інформатизації освіти”

Слайд 2

Інформатизація освіти - система взаємопов’язаних організаційно-правових, соціально-економічних, навчально-методичних, науково-технічних, виробничих та управлінських процесів, спрямованих на задоволення освітніх, інформаційних, обчислювальних і телекомунікаційних потреб учасників навчально-виховного процесу.

Слайд 3

Невід'ємною складовою інформатизації освіти є інформатизація загальноосвітніх навчальних закладів. Вона має охопити всі напрямки та сфери діяльності учнів, учителів, керівників навчальних закладів та установ і суттєво вплинути на зміст, організаційні форми і методи навчання та управління навчально-пізнавальною діяльністю. Інформатизація навчального процесу передбачає створення, впровадження і розвиток комп'ютерно-орієнтованого навчального середовища на основі інформаційних систем, мереж, ресурсів та технологій, побудованих на ґрунті застосування сучасної обчислювальної і телекомунікаційної техніки.

Слайд 4

Структурно процес інформатизації навчального закладу – це тривалий, складний і багатофакторний процес. Складові частини процесу інформатизації навчального закладу: Технічна - система телекомунікацій, що забезпечує суспільний зв’язок між віддаленими ділянками інформаційного обміну засобами систем і технологій зв’язку - Інтернет Технологічна - система відповідного комп’ютерного програмового забезпечення, яка відповідає завданням навчального процесу та організації діяльності навчального закладу. До цих комп’ютерних програм належить також система створення інформаційного освітнього середовища для забезпечення повного доступу та комунікації всіх учасників навчального процесу. Соціальна - глобальне використання інформації засобами інформаційно-комунікаційних технологій всіма учасниками навчального процесу у всіх сферах життєдіяльності в цілому та у навчальному процесі

Слайд 5

Інформатизація загальноосвітніх навчальних закладів - це комплексна проблема, розв'язання якої потребує одночасного вирішення, зокрема, таких завдань § оснащення ЗНЗ комп'ютерною технікою (комп'ютеризація ЗНЗ); § забезпечення ЗНЗ навчальними комп'ютерними програмами; § підключення ЗНЗ до Інтернет та забезпечення можливості повноцінної роботи в ньому; § підготовка вчителів у галузі інформаційних технологій.