X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Підготовка до роботи програми Word

Завантажити презентацію

Підготовка до роботи програми Word

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Навчальний елемент Підготовка до роботи програми Word Назва: Оператор комп’ютерного набору Професія: 4112. 02UA002 Код:

Слайд 2

Цілі: після вивчення цього навчального елементу Ви зможете: - запустити програму Word; - підготувати екран програми Word до роботи; - відкривати другорядні вікна програми та переключатися між ними у текстовому редакторі Word; - переключатися між режимами створення документа в текстовому редакторі Word; - змінювати маcштаб документа в текстовому редакторі Word.

Слайд 3

Призначення програми 1. Програма Word, вивчення якої Ви починаєте, є потужним текстовим редактором, головне призначення якого - створення, оформлення та редагування докумен-тів.

Слайд 4

Запуск програми Word 2. Запустіть програму Word. Зробіть це одним з означених нижче способів: - натисніть на кнопку програми Word на панелі Microsoft Offiсe; - натисніть на кнопку “Пуск” на “робочому столі” Windows'95, виберіть пункт “Программы” і у підменю, що з'явилося, виберіть пункт “Microsoft Word”; - якщо на “робочому столі” Windows'95 у Вас є ярлик Word, то двічі клацніть лівою клавішею миші на ньому.

Слайд 5

Вікно програми 3. Зверніть увагу на те, що редактор Word так само, як і всі інші програми Windows, розташовується у програм-ному вік-ні.

Слайд 6

4. Якщо після запуску вікно програми займає не весь екран, то для зручності розгорніть його. Для цього натисніть на кнопку “развернуть”. 5. Ви бачите, що під рядком меню програми розташовуються декілька рядків кнопок. Вони називаються панелями інструментів та призначені для швидкого виконання основних операцій у програмі Word. 6. Розташуйте курсор миші на будь-якій кнопці. З правого боку, під курсором миші, з’явиться назва операції, яку виконує ця кнопка. Коротка інформація про цю кнопку з’явиться також у рядку стану (знизу вікна програми Word).