X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Основні етапи розвитку обчислювальної техніки

Завантажити презентацію

Основні етапи розвитку обчислювальної техніки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Основні етапи розвитку обчислювальної техніки.

Слайд 2

приблизно 500 рікприблизно 500 рікНайдавніший пристрій для підрахунків вважається абак, винайдений в Китаї.початок XVII ст. створена логарифмічна лінійка1642 рікБлез Паскаль створив першу механічну обчислювальну машину(виконувала додавання та віднімання)

Слайд 3

1673 рік1673 рікЛейбніцем створено механічну машину, яка виконувала чотири дії, вона стала прототипом для створення арифмометрів, які використовувались до 70-х років ХХ ст.1822 рікЧарльз Бебідж створив проект програмно-керованої обчислювальної машини.Кінець ХIХ ст.Створено електромеханічні обчислювальні машини. Одна з перших – це табулятор Г. Холеріта 1936 р. Нiмецький iнженер-кiбернетик К.Зусе розпочав роботи зi створення унiверсальних автоматичних цифрових машин iз програмним керуванням на механiчних елементах.

Слайд 4

1940 р. Пiд керiвництвом Джона фон Неймана розроблено комп'ютер MANIAC (Mathematical Analyzer Numerical and Computer).1941 р. У Германiї введено в експлуатацiю першi в свiтi унiверсальнi цифровi обчислювальнi машини на електромеханiчних елементах "Зюс-2" i «Зюс-3»1944 р. Американський математик Г.Айкен у Гарвардському унiверситетi сконструював автоматичну обчислювальну машину "Марк-1" iз програмним управлiнням на релейних i механiчних елементах.

Слайд 5

1946 р. Американський iнженер-електронщик Д.Еккерт i фiзик Д.Моучлi сконструювали в Пенсильванському унiверситетi першу ЕОМ "ENIAC" (Electronic Numerical Integrator and Calculator) 1948 р. Американськi фiзики Браттейн, Дж.Бардiн та У.Шоклi сконструювали транзистор. У 1956 р. їм за цей винахiд i за дослiдження напiвпровiдникiв, розпочатi в 1945 р., було присуджено Нобелiвську премiю.

Слайд 6

1950 р. У СРСР створено першу обчислювальну електронну цифрову машину МЕЛМ (мала електронна лiчiльна машина), тодi найшвидша в Європi. 1950 р. У СРСР створено першу обчислювальну електронну цифрову машину МЕЛМ (мала електронна лiчiльна машина), тодi найшвидша в Європi. 1954-1957 рр. Фiрмою NCR (США) створено перший комп'ютер на транзисторах NCR-304