X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ОСНОВИ РОБОТИ З ДИСКАМИ

Завантажити презентацію

ОСНОВИ РОБОТИ З ДИСКАМИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Розробка уроку вчителя інформатики Симаненко К.П. м. Сміла 2004 р.

Слайд 2

ТЕМА: Форматування диска. Діагностика диска. Дефрагментація диска. Відновлення інформації на диску. Правила записування та зчитування інформації з дискет. Поняття про комп’ютерні віруси. Класифікація вірусів. Антивірусні програми.

Слайд 3

ТИП УРОКУ: урок формування нових знань та вмінь учнів. МЕТА: НАВЧАЛЬНА: Познайомити учнів з структурою та будовою дисків; призначеннями та роботою програм діагностики, дефрагментації та відновлення інформації на диску, сформувати поняття про комп’ютерні віруси, РОЗВИВАЛЬНА: Формувати вміння працювати з дисками. ВИХОВНА: виховувати загальну комп’ютерну грамотність, цікавість до предмета. ФОРМА УРОКУ: лекція з елементами практикуму. МЕТОДИ УРОКУ: словесні (розповідь,бесіда, пояснення); Демостраційні; Бліц-диспут.

Слайд 4

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕНН: ОС Windows 98, Microsoft Power Point НАОЧНІСТЬ: дискети, міні-підручник, індивідуальні картки до самостійної роботи, картки для бліц диспуту. ВИМОГИ ДО ЗНАНЬ ТА ВМІНЬ: учні повинні мати уявлення: про структуру та будову дисків; Правила збереження інформації на диску; Правила форматування дисків; Поняття про діагностику диску; Відновлення інформації на дисках;; Правила записування та зчитування інформації з дискет; Поняття про комп’ютерні віруси.

Слайд 5

ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЧАТКУ УРОКУ. ІІ. ПІДГОТОВКА ДО ОСНОВНОГО ЕТАПУ УРОКУ . 2.1. Актуалізація опорних знань. (Фронтальне опитування учнів) Як називається пристрій збереження інформації на комп’ютері? Назвіть призначення зовнішньої пам